bitbay gieldy 710x100

Świąteczny konkurs giełdy EXMO – do wygrania 1 Bitcoin

Zagraniczna giełda kryptowalut EXMO zorganizowała świąteczno-noworoczny konkurs, w którym można wygrać jednego Bitcoina. Niedawno giełda EXMO rozpoczęła ekspansję na polski rynek, wprowadzając możliwość handlu w PLN na swojej platformie.

Giełda EXMO dodała PLN w parze z BTC i ETH

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny, pełen magii i miłych niespodzianek. Z tego powodu giełda kryptowalut EXMO zdecydowała się na świąteczną inicjatywę dla swoich użytkowników w Polsce i ogłosiła rozpoczęcie konkursu, który będzie trwał od 15 grudnia do 15 stycznia 2018 roku. Zwycięzca otrzyma jednego Bitcoina.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę EXMO, dokonać autoryzacji za pomocą Facebooka lub Twittera, odpowiedzieć na wszystkie pytania sondażu oraz udostępnić swoje wyniki na własnym profilu w mediach społecznościowych.

Warunkiem koniecznym uczestnictwa w konkursie jest umieszczenia wyników w jednym z wymienionych serwisów społecznościowych.

Co ciekawe, ankieta konkursowa powstała na podstawie analizy dziewięciu najbardziej popularnych kryptowalut świata. Po jej wypełnieniu będzie można się dowiedzieć z jaką kryptowalutą się utożsamiasz.

Dodaj opinię