bitbay gieldy 710x100

Nowości na KuCoin: Ontology, Lympo oraz OriginTrail

tło kucoin logo

Kolejne nowości na giełdzie KuCoin: Ontology (ONT), Lympo (LYM), OriginTrail (TRAC). Kryptowaluty są dostępne w parach z Bitcoinem i Ethereum oraz dodatkowo ONT w parze z NEO.

Ontology (ONT)

Ontology to publiczny projekt blockchain nowej generacji i rozproszona platforma współpracy z zaufaniem.

Ontology dostarcza nowe, wydajne publiczne blockchainy, które obejmują serię kompletnych rozproszonych ksiąg i systemy inteligentnych kontraktów.

Struktura blockchaina Ontology obsługuje publiczne systemy blockchain i jest w stanie dostosowywać różne publiczne blockchainy dla różnych aplikacji. Ontology wspiera współpracę pomiędzy sieciami łańcuchowymi i różnymi grupami protokołów.

Ontology będzie stale dostarczać wspólne moduły podstawowej infrastruktury dla różnych rodzajów rozproszonych działalności, takich jak dla rozproszona struktura cyfrowej tożsamości, rozproszony protokół wymiany danych itp. W oparciu o specjalne wymagania, Ontology będzie nadal rozwijać nowe wspólne moduły.


Lympo (LYM)

Cyfrowy portfel fitness Lympo i mechanizm nagradzania użytkowników stanowią rdzeń ekosystemu Lympo. Portfel funkcjonuje jako wejście do ekosystemu i umożliwia nagradzanie użytkowników tokenami LYM za osiągnięcia w zakresie zdrowego stylu życia. Lympo dąży do zrewolucjonizowania ekosystemu zdrowego stylu życia poprzez monetyzację danych sportowych i odnowy biologicznej za pośrednictwem blockchain, aby nagradzać użytkowników oferując zachętę w postaci tokenów.


OriginTrail (TRAC)

OriginTrail to pierwszy zbudowany na potrzeby protokołu, łańcuch dostaw oparty na blockchain. Trace (TRAC) to token narzędziowy, który umożliwia operacje danych w zdecentralizowanej sieci OriginTrail.

OriginTrail buduje infrastrukturę, która umożliwi bezproblemową wymianę wszystkich danych łańcucha dostaw w sieci obsługiwanej przez blockchain, z wykorzystaniem tokena Trace (TRAC).

 

Dodaj opinię