bitbay gieldy 710x100

Nowości na Binance: NCASH oraz POA

tło binance logo

Zagraniczna giełda kryptowalut Binance dodała na swoją platformę dwie kolejne kryptowaluty: Nucleus Vision (NCASH) oraz POA Network (POA). Kryptowaluty dostępne są w parach z BTC, ETH oraz BNB.

ncashNucleus Vision (NCASH)

Miejsce w rankingu: 1190
Kapitalizacja: ???
Cena: 0,033070 $

Nucleus Vision to kompleksowe rozwiązanie technologiczne, które umożliwia przechwytywanie i udostępnianie wcześniej niedostępnych danych sprzedawcom detalicznym i innym przedsiębiorstwom dzięki zastrzeżonej technologii czujników blockchain i czasu rzeczywistego.

nCash jest zdecentralizowaną kryptowalutą Nucleus Vision, która jest używana do różnych transakcji w ekosystemie Nucleus Vision. Dzięki nCash, Nucleus Vision stworzył inter operacyjny program lojalnościowy, który umożliwia klientom zarabianie i wymienianie tokenów nCash od sprzedawców w globalnej sieci Nucleus Vision. Technologia Nucleus Vision jest obecnie wykorzystywana w 10 różnych sklepach detalicznych z dużymi ekspansjami zaplanowanymi na 2018 rok i później.


poaPOA Network (POA)

Miejsce w rankingu: 156
Kapitalizacja: 82 235 899 $
Cena: 0,465339 $

Sieć POA jest otwartym łańcuchem bocznym Ethereum z konsensusem Proof of Authority, osiągniętym przez niezależnych walidatorów. POA buduje publiczną sieć inteligentnych kontraktów łączących szybkość, bezpieczeństwo i efektywność kosztową.

Dodaj opinię