bitbay gieldy 710x100

Nadchodzą nowe rynki na BitBay

Giełda Bitbay poinformowała, że 15 czerwca uruchomiony zostanie handel trzema nowymi kryptowalutami: Polygon (MATIC), Enjin Coin (ENJ) oraz Chiliz (CHZ). Depozyty będą dostępne od 8 czerwca.

Polygon (wcześniej Matic Network) to pierwsza dobrze zorganizowana, łatwa w użyciu platforma do skalowania Ethereum i rozwoju infrastruktury. Jego podstawowym składnikiem jest Polygon SDK, modułowa, elastyczna platforma wspierająca tworzenie wielu typów aplikacji.

Enjin Coin to projekt firmy Enjin, która zapewnia ekosystem połączonych, opartych na blockchain produktów do gier. Główną ofertą Enjin jest Enjin Network, platforma gier społecznościowych, za pośrednictwem której użytkownicy mogą tworzyć strony internetowe, rozmawiać i hostować wirtualne sklepy z przedmiotami.

Chiliz (CHZ) to wiodąca cyfrowa waluta dla sportu i rozrywki, napędzająca pierwszą na świecie platformę Socios.com, opartą na technologii blockchain. Fani mogą kupować i wymieniać markowe tokeny kibiców, a także mieć możliwość uczestniczenia, wpływania i głosowania w ankietach.

BITBAY REJESTRACJA

Dodaj opinię