bitbay gieldy 710x100

Kucoin wprowadza Aigang (AIX)

Zagraniczna giełda kryptowalut Kucoin dziś o 15:00 otworzy handel Aigang (AIX). Kryptowaluta będzie dostępna w parze z BTC i ETH.

Aigang to zdecentralizowany i zautomatyzowany system stworzony dla przyszłości ubezpieczeń. Dzięki inteligentnym kontraktom i tokenizowanemu systemowi oceniającemu ryzyko, Aigang buduje platformę dla niezależnych ubezpieczeń, do wykorzystania przez dowolnego producenta lub ubezpieczyciela.

Platforma tworzona przez Aigang opiera się na trzech założeniach. Najpierw wykorzystuje mądrość tłumu, łącząc informacje od ekspertów z branży ubezpieczeniowej i rynków prognostycznych, aby ocenić ryzyko. Po drugie, wszystko zostaje zautomatyzowane dzięki wykorzystaniu inteligentnych kontraktów poprzez utworzenie DAO, a następnie podłączenie urządzeń, które sygnalizują potrzebę konserwacji lub wymiany, automatyzują wypłaty z ubezpieczenia, sprzedają żetony lub wystawiają płatności. I po trzecie, partnerzy dostarczający dane np. producenci (którzy już zbierają dane na temat stanów operacyjnych swoich urządzeń), a także dane z dronów, czujników itp., pomagają w identyfikacji ryzyka ubezpieczeniowego.

Sprzedaż ICO odbyła się w listopadzie 2017 r., zebrano wtedy 4 131 184 $. Cena 1 AIX = 0,34 USD (0,00050 ETH)

Dodaj opinię