bitbay gieldy 710x100

Informacje BitBay w sprawie BTG i BCC

Polska giełda kryptowalut BitBay opublikowała ważne informacje dotyczące planowanej daty otwarcia rynku Bitcoin Gold (BTG).

Wczoraj, 12.11.2017 roku, ruszyła sieć główna BTG oraz udostępniane zostały portfele Bitcoin Gold. W tym tygodniu będziemy więc instalować i testować działanie portfela. Jeśli działania te przebiegną pomyślnie:
– około 14-15 listopada – zostanie uruchomiony rynek BTG
– około 20 listopada – zostaną udostepnione wpłaty i wypłaty BTG.

Powyższy plan stanowi zarys, którego będziemy się trzymać w miarę możliwości, ale zastrzegamy sobie prawo do jego zmiany w związku z problemami, które mogą się pojawić w trakcie pracy z portfelem. Nie mamy pewności, jak będzie wyglądała praca z nim pod kątem technicznym (czy nie pojawią się błędy lub czy nie będzie sprawiał innego rodzaju problemów).

BitBay

Druga część komunikatu dotyczy hard forka na Bitcoin Cash (BCC), który będzie miał miejsce dzisiaj, tj. 13 listopada w godzinach 19:00-21:00. W tym czasie wpłaty i wypłaty na Bitcoin Cash będą niedostępne.

W związku z planowaną na dzisiaj aktualizacją sieci BCH informujemy, że wpłaty oraz wypłaty w tej walucie będą niedostępne w dniu 13.11 godzinach 19:00-21:00. Przepraszamy za utrudnienia. Jednocześnie przypominamy, iż efektem tej aktualizacji nie będzie powstanie nowej waluty.

BitBay

Dodaj opinię