bitbay gieldy 710x100

Informacje BitBay w sprawie BTG i BCC

Polska giełda kryptowalut BitBay opublikowała ważne informacje dotyczące planowanej daty otwarcia rynku Bitcoin Gold (BTG).

Wczoraj, 12.11.2017 roku, ruszyła sieć główna BTG oraz udostępniane zostały portfele Bitcoin Gold. W tym tygodniu będziemy więc instalować i testować działanie portfela. Jeśli działania te przebiegną pomyślnie:
– około 14-15 listopada – zostanie uruchomiony rynek BTG
– około 20 listopada – zostaną udostepnione wpłaty i wypłaty BTG.

Powyższy plan stanowi zarys, którego będziemy się trzymać w miarę możliwości, ale zastrzegamy sobie prawo do jego zmiany w związku z problemami, które mogą się pojawić w trakcie pracy z portfelem. Nie mamy pewności, jak będzie wyglądała praca z nim pod kątem technicznym (czy nie pojawią się błędy lub czy nie będzie sprawiał innego rodzaju problemów).

<span class="su-quote-cite">BitBay</span>

Druga część komunikatu dotyczy hard forka na Bitcoin Cash (BCC), który będzie miał miejsce dzisiaj, tj. 13 listopada w godzinach 19:00-21:00. W tym czasie wpłaty i wypłaty na Bitcoin Cash będą niedostępne.

W związku z planowaną na dzisiaj aktualizacją sieci BCH informujemy, że wpłaty oraz wypłaty w tej walucie będą niedostępne w dniu 13.11 godzinach 19:00-21:00. Przepraszamy za utrudnienia. Jednocześnie przypominamy, iż efektem tej aktualizacji nie będzie powstanie nowej waluty.

<span class="su-quote-cite">BitBay</span>

Dodaj opinię