bitbay gieldy 710x100

Handel kryptowalutami z BitBay PRO

bitbay pro

Giełda BitBay właśnie udostępniła wersję BETA trybu dla zaawansowanych graczy. Dzięki BitBay PRO każdy trader może dostosować giełdę do własnych potrzeb oraz uzyskać dostęp do profesjonalnych narzędzi i wskaźników.

BitBay PRO już teraz jest dostępne dla wszystkich użytkowników giełdy w wersji BETA. Produkt oferuje narzędzia i wskaźniki ułatwiające analizę rynku kryptowalut, znacznie poszerzając możliwości graczy. Zaawansowane opcje wykresów, personalizowanie indykatorów czy możliwość jednoczesnego obserwowania trendów na kliku rynkach – to tylko niektóre z dostępnych opcji.

Wiele godzin spędzasz przed panelem giełdy lub korzystasz z więcej niż jednej platformy do handlu? Tryb PRO umożliwia dostosowanie widoku giełdy, do tego, w jaki sposób najchętniej i najczęściej z niej korzystasz. Użytkownik może wybrać jeden z czterech gotowych układów oraz dwóch wersji kolorystycznych. Ma również możliwość modyfikowania takich elementów, jak położenie kolumn, formularzy czy nawet powiadomień.

Wersja BETA trybu PRO oznacza również, że każdy może nadal zgłaszać do zespołu BitBay propozycje ulepszeń i sugestie zmian. Giełda zaznacza również, że PRO to także milowy krok do wprowadzenia kolejnych produktów oraz narzędzi ułatwiający handel kryptowalutami, które już niebawem pojawią się na platformie.

Giełda BitBay zaprasza do zapoznania się z nowym trybem, jak również do jego testowania. Feedback ze strony zarówno mniej doświadczonych graczy, jak i profesjonalistów z rynku kryptowalut jest mile widziany.

 

Dodaj opinię