bitbay gieldy 710x100

BTC-e wróciło do świata żywych pod nowym adresem btc-e.nz

Zagraniczna giełda kryptowalut BTC-e, która została zamknięta przez FBI wróciła do świata żywych. Na razie można tylko się zalogować i sprawdzić stan swojego konta, czy zgadza się z tym co było przed zamknięciem giełdy.

W trakcie logowania na swoje konto, zostanie wygenerowany specjalny link do resetowania hasła i wysłany na nasz email. Po kliknięciu w ten link będziemy mogli odczytać nasze nowo wygenerowane hasło (radzimy je zapisać), dzięki któremu zalogujemy się na swoje konto. Adres do logowania na giełdę to btc-e.nz

Giełda radzi skasować stary klucz do 2FA i wygenerować nowy.

Przy okazji kolejny raz przypominamy aby nie klikać w żadne linki ani nie ściągać żadnych plików z maili, które mogą sugerować powiązania z giełdą BTC-e. Ostatnio namnożyło się bardzo dużo scamów.

2 opinie o “BTC-e wróciło do świata żywych pod nowym adresem btc-e.nz”

 1. Aha! Ze strony btc-e.NZ na e-mail dostajemy linka do resetowania hasła, klikamy i zapisujemy nowe hasło i możemy się logować, a w następnym akapicie polecacie nie klikać w żadne linki z e-maili powiązanych z giełdą btc-e. Smutek ;-(

  Odpowiedz
  • Różnica jest kliknięcie w link, który przychodzi do Ciebie w trakcie resetowania hasła jak sam to resetowanie hasła wymusiłeś, a co innego jest klikanie w link który przyszedł nie wiadomo skąd i bez powodu.

   Sama giełda ostrzega przed dziwnymi mailami:

   „Cases of phishing emails have been more frequent recently.
   We would like to officially acknowledge our users that we never send any verification letters by email, please do not open files and do not follow links in those letters.”

Dodaj opinię