bitbay gieldy 710x100

BitBay dodaje pięć nowych tokenów

bitbay nowe tokeny

Giełda BitBay wprowadziła pięć nowych tokenów na swoją platformę: Maker (MKR), Pundi X (NPXS), Chainlink (LINK), Sirin Labs (SRN) oraz Algory (ALG). Handel tokenami jest dostępny w parze z BTC, ponadto Algory jest również dostępny w parze z PLN.

Maker (MKR)

Maker jest platformą smart kontraktów, która wspiera i zabezpiecza wartość stablecoina Dai, poprzez dynamiczny system o nazwie Collateralized Debt Positions (CDPs).

usd” data-currency=”mkr-maker” data-modules=”["market_details"]” data-update-active=”false”>

Pundi X (NPXS)

NPXS to utility token stworzony w standardzie ERC20. Wykorzystywany jest jako środek płatniczy w ekosystemie Pundi X. Ponadto jest stosowany jako nagroda w programach lojalnościowych.


Chainlink (LINK)

Chainlink (LINK) to token Ethereum, który zasila zdecentralizowaną sieć oracle. Ta sieć umożliwia bezpieczne łączenie się inteligentnych umów na blockchainie Ethereum z zewnętrznymi źródłami danych, interfejsami API i systemami płatności.


Sirin Labs (SRN)

Sirin Labs stworzył pierwszy blockchainowy smartfon. Pod koniec 2017 roku firma przeprowadziła ICO zbierając ponad 157 mln $ na dalszy rozwój.


Algory (ALG)

Algory to polska platforma ułatwiająca podejmowanie decyzji inwestycyjnych, składa się ze skanera kryptowalut i agregatora newsów. ICO Algory miało miejsce w 2017 roku.

Dodaj opinię