bitbay gieldy 710x100

Binance startuje z usługą Cloud Mining

Z Binance możesz teraz zostać górnikiem kryptowalut! Rusza usługa Cloud Mining oferująca kontrakty na kopanie kryptowalut.

Binance Cloud Mining umożliwia użytkownikom, którzy nie mają dostępu do sprzętu wydobywczego, zdobywanie nagród wydobywczych z puli Binance. Możesz kupować hashrate z produktów Cloud Mining i zacząć gromadzić nagrody w swoim portfelu finansowania.

Binance udostępnia użytkownikom wiele produktów Cloud Mining o różnym czasie trwania i różnych opłatach za energię elektryczną. Dochód który można uzyskać z zakupionych kontraktów obliczany jest według następującego wzoru:

Dochód użytkownika z wydobycia = dzienna stawka online partii produktu * moc obliczeniowa zakupiona przez użytkownika (Th/s) * teoretyczna wydajność wydobycia w ciągu dnia * (1 minus 2,5% minus 1,5%).

Uwaga: 2,5% to opłata za pulę wydobywczą, a 1,5% to opłata za zarządzanie.

Promocja: z okazji uruchomienia Cloud Mining, wszyscy użytkownicy którzy zasubskrybują produkt w ciągu pierwszego miesiąca do 22 grudnia, będą zwolnieni z opłaty za zarządzanie przez jeden miesiąc.

cloud mining

Pamiętać należy, że produkty Cloud Mining są objęte ryzykiem związanym z wahaniami cen rynkowych tokenów oraz dostosowaniem trudności mocy obliczeniowej. Inwestycja w określonych warunkach może nawet przynieść straty!

Fundusz dla branży wydobywczej od Binance

Plany stworzenia usługi Cloud Mining zostały ogłoszone przez Binance miesiąc temu. Wtedy też giełda zapowiedziała uruchomienia funduszu o wartości 500 milionów dolarów, który ma wesprzeć branżę wydobywczą. Górnicy mogą uzyskać pożyczki oprocentowane od 5 do 10 % przy spełnieniu określonych warunków, o których pisaliśmy tutaj.

Fundusze tego typu zostały również uruchomione przez innych graczy z branży kryptowalut. Na przykład Jihan Wu, współzałożyciel Bitmain, utworzył pod koniec września fundusz o wartości 250 milionów dolarów na zakup zagrożonych aktywów wydobywczych. Wu jest obecnie konkurentem Binance mając w posiadaniu platformę Bitdeer oferującą usługi kopania w chmurze.

Dodaj opinię