bitbay gieldy 710x100

Binance kończy sześć lat!

14 lipca 2023 roku Binance skończy 6 lat. Jak zwykle giełda przygotowała mnóstwo aktywności i konkursów, aby uczcić tę rocznicę.

„Świętujemy również naszą wspólną przeszłość i zbiorową wizję przyszłości – przyszłość, którą wszyscy wspólnie budujemy” – pisze Binance.

Z okazji tegorocznych obchodów, Binance postanowiło skupić się na „wspólnym budowaniu”. Dla całej społeczności Binance ostatnie sześć lat upłynęło pod znakiem współpracy, innowacji i wspólnej wizji budowania zdecentralizowanej przyszłości.

Urodziny Binance zawsze są okazją do udziału w szeregu aktywności, konkursów i zabaw, w których można wygrać atrakcyjne nagrody. Lista wszystkich dostępnych akcji, będzie widoczna po zalogowaniu się na konto Binance.

binance 6

Wspólny sukces całej społeczności

Od początku swojego istnienia, giełda Binance rozwinęła się tworząc największą i najbardziej rozpoznawalną platformę kryptowalutową na świecie. Do sukcesu giełdy przyczyniła się zaangażowana społeczność, w tym między innymi Binance Angels.

„Przez ostatnie sześć lat Binance prosperowało i rozwijało się dzięki zaangażowanym osobom, które przyjęły świat kryptowalut i uczyniły go swoim własnym. Nie możemy wyrazić wystarczającej wdzięczności za niezachwiane wsparcie i ciężką pracę, jaką nasza społeczność wniosła w tę niezwykłą podróż” – pisze Binance zapraszając do wspólnego świętowania.

Dodaj opinię