bitbay gieldy 710x100

Binance dodaje nowe aktywa do Simple Earn

Do listy elastycznych produktów Binance Simple Earn dołączyły VAI, BADGER, CVP, UMA, POND, LINA, BAND i MLN.

Użytkownicy posiadający wyżej wymienione aktywa mogą dokonać subskrypcji do momentu osiągnięcia maksymalnych limitów.

Binance Simple Earn oferuje możliwość pasywnego zarabiania na kryptowalutach posiadanych w portfelu. W ofercie giełdy znajdziecie duży wybór aktywów dostępnych zarówno w elastycznych, jak i zablokowanych opcjach.

Czym jest Binance Simple Earn?

Platforma Simple Earn powstała we wrześniu 2022 jako połączenie wcześniejszych opcji Binance Staking i Binance Oszczędności. Nowa platforma oferuje jeszcze łatwiejszy i bardziej intuicyjny sposób oszczędzania.

Dzięki zasubskrybowaniu wybranej opcji Binance Simple Earn możecie zarabiać pasywny dochód na aktywach, które posiadacie w portfelu. Jeśli posiadacie jakąś kryptowalutę kupioną na długi termin, którą nie obracacie w danym momencie, zawsze warto rozważyć wybranie jednej z dostępnych metod oszczędzania na giełdzie Binance. Dzięki temu można zarobić dodatkowe odsetki, zupełnie jak w przypadku konta oszczędnościowego lub lokaty oferowanej przez tradycyjny bank.

Wybierając z pośród elastycznych lub zablokowanych produktów, możecie dostosować oferowane możliwości pod względem dostępności aktywów oraz czasu trwania subskrypcji. Więcej na temat platformy Binance Simple Earn znajdziecie tutaj wraz z omówieniem jak działa platforma oraz jakie są wady i zalety oferowanych przez Binance opcji.

Dodaj opinię