bitbay gieldy 710x100

XTB wprowadza zerowe prowizje na akcje i ETF-y

xtb jose mourinho

  • Nowa kampania marketingowa XTB z Jose Mourinho
  • Zerowe prowizje na akcje i ETF-y

Dom Maklerski XTB rozpoczął ofensywną akcję marketingową obniżając prowizję na akcje i ETF-y do zera (dla klientów u których sumaryczna wartość transakcji na wszystkich rachunkach nie przekracza 100 tys. euro w skali miesiąca). Twarzą nowej kampanii został sławny trener piłki nożnej, Jose Mourinho.

Kampania nosi wymowną nazwę „Be like Jose”, a sam Mourinio zachęca inwestorów do wyboru oferty XTB. Jose Mourinho jest jednym z najsłynniejszych trenerów piłki nożnej na świecie, który odniósł liczne sukcesy w lidze portugalskiej, włoskiej, hiszpańskiej i angielskiej. Jego innowacyjne metody trenerskie niejednokrotnie pozwoliły prowadzonym przez niego zespołom zdobywać najwyższe trofea w Lidze Mistrzów i Pucharze UEFA. Mourinho znany jest z nieustępliwego charakteru i bezkompromisowego podejścia a także ze zdolności do podejmowania dużego ryzyka.

 

Omar Arnaout, prezes XTB ogłaszając nową współpracę powiedział, że : „Tak jak José pomaga swojemu zespołowi stać się najlepszym na świecie, tak my chcemy pomóc naszym klientom stać się jeszcze lepszymi inwestorami zapewniając najwyższy poziom usług i najlepszą technologię.”

Broker XTB oferuje ponad 2000 akcji z 16 największych giełd świata, w tym wybrane akcje z warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Ponadto broker udostępnia możliwość inwestowania w ponad 200 funduszy ETF. Aby skorzystać z promocyjnej oferty zerowych prowizji na akcje  i ETF-y trzeba być użytkownikiem platformy xStation.

XTB znalazł się na szczycie rankingu na najlepszego brokera forex tworzonego przez użytkowników naszego serwisu.

Dodaj opinię