bitbay gieldy 710x100

Konferencja dla traderów – XTB Trading Masterclass

  • 23 października odbędzie się konferencja XTB Trading Masterclass
  • Udział w transmisji online jest bezpłatny

Dom Maklerski XTB zaprasza na piątą edycję konferencji XTB Trading Masterclass, która odbędzie się nadchodzący piątek 23 października. Wydarzenie będzie w całości transmitowane online, początek o 10:00.

W konferencji weźmie udział 11 ekspertów z branży finansowej, w tym znany inwestor Trader 21 oraz prof. Krzysztof Piech, którego nazwisko na pewno nie jest obce osobom interesującym się kryptowalutami. Pozostałymi prelegentami będą: Rafał Glinicki, dr Jacek Bartosiak, dr Przemysław Kwiecień, Mieczysław Siudek, Maciej Goliński, Grzegorz Moskwa, Bartosz Szyma, Tomasz Augustynowicz oraz Marcin Tuszkiewicz.

Z prowadzonych wystąpień będzie można poznać różne strategie inwestycyjne i odmienne podejścia do tradingu. A wszystko to w odniesieniu do obecnej sytuacji makroekonomicznej na świecie, dodruku pieniądza i panującej pandemii koronawirusa. Na koniec konferencji odbędzie się debata pod tytułem: „Co dalej ze światową gospodarką”, w której wezmą udział Trader 21, dr Jacek Bartosiak, dr Przemysław Kwiecień oraz prof. Krzysztof Piech.

Udział w konferncji jest bezpłatny, należy jednak zapisać się na stronie XTB Masterclass.

Dodaj opinię