bitbay gieldy 710x100

Giełda EXMO nawiązuje współpracę z międzynarodowym systemem płatniczym Skrill

exmo skrill

Giełda kryptowalut EXMO poinformowała o rozpoczęciu współpracy z dobrze znanym systemem płatniczym Skrill. Dla użytkowników EXMO oznacza to, iż począwszy od teraz obok DotPay, Wire Transfer i MoneyPolo będzie można szybko i bezpiecznie wpłacać złotówki, euro i dolary amerykańskie na firmowe konto również za pomocą Skrilla.

Skrill jest globalnym liderem w dziedzinie opracowywania nowych rozwiązań dotyczących płatności do celów biznesowych i rekreacyjnych, który oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa i szybkość transakcji.

– Mam przyjemność poinformować, iż nasza platforma została zintegrowana z systemem płatniczym Skrill. Teraz, za pomocą tego systemu, użytkownicy będą mogli dokonać szybkiego zakupu lub sprzedaży kryptowaluty. Podstawową usługą Skrill jest Rapid Transfer, czyli błyskawiczna metoda płatności online, z której obecnie korzysta ponad 200 milionów klientów w Europie, – mówi Ivan Petukhovski, współzałożyciel giełdy EXMO.

Jakie są zalety korzystania z usługi Rapid Transfer? Klienci wpłacają pieniądze fiat na własne konto EXMO w kilka sekund, a płatności są autoryzowane za pomocą ich dotychczasowych danych logowania do bankowości online. Oznacza to, że wszystkie transakcje w systemie szybkiego transferu mają najwyższy poziom ochrony.

Giełda EXMO cały czas się rozwija i zapowiada w najbliższej przyszłości rozszerzenie listy możliwych wariantów dokonania wpłat na firmowe konto.

Aktualne informacje dotyczące istotnych zmian zachodzących na Giełdzie można znaleźć na oficjalnej stronie w zakładceAktualności”, jak również na pośrednictwem TelegramaFacebooka, oraz Twittera. Zapraszamy do śledzenia naszego kanału na Youtube.

Informacja o EXMO:

Obecnie prawie 1 mln. giełdowych graczy na całym świecie korzysta z EXMO. Według oficjalnego rankingu bitcoinity.org, giełda znajduje się na 10 miejscu wśród światowych giełd Bitcoin względem wielkości. Została ona także wyróżniona przez polski portal kryptomag.pl jako jedna z najlepszych giełd 2017 roku.

Warto przypomnieć, iż z początkiem marca br. na platformie pojawiła się opcja zasilania konta bez konieczności dokonania weryfikacji dla wszystkich użytkowników posiadających karty Visa lub MasterCard w polskich złotych, dolarach amerykańskich czy euro.

Dodaj opinię