bitbay gieldy 710x100

Kantor Bitcoin

Kantorbitcoin

Strona

KantorBitcoin.pl to kantor kryptowalut, który umożliwia usługę kupna/sprzedaży wielu walut cyfrowych, m.in. bitcoin, ethereum, litecoin.  Cały proces wymiany kryptowlaut na waluty fiat przebiega szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności.

Lista i opinie o innych kantorach kryptowalut

13 opinii o “Kantor Bitcoin”

 1. Szybko i bez żadnych problemów, naprawdę mogę polecić każdemu, dobrze że wymagają weryfikacji przynajmniej wiadomo, że działają zgodnie z prawem i można im ufać

  Odpowiedz
 2. Tak jak koledzy piszą, wprowadzają w błąd wypisując iż nie potrzeba weryfikacji a później wymagają jakiś dziwnych weryfikacji za wymianę 50 zł na btc farsa. Nie przelewać niczego im.

  Odpowiedz
 3. Chciałem kupić dla testu za 100zł BTC bez podawania skanu dowodu(co było określone w opisie że do 100zł wystarczy mail), oczywiście do transakcji nie doszło bo otrzymałem infromację że algorytm zablokował transakcję. Wyjaśniając z pracownikiem powiedział że mam dwie opcje albo się autoryzuję i wtedy środki zostaną przelane na portfel kryptowalut, albo zostanie zwrócony przelew gotówki z prowizją 10% w następnym dniu roboczym. Dla mnie to taki kantor nie jest kantorem i nie polecam go nikomu.

  Odpowiedz
  • czesto firme poznaje sie w sytuacjach „kryzysowych”, stad nie usuwam poprzedniego komentarza; firma jest solidna, ja wplacilem 10000 a zamowienie opiewalo na 1000 zl, roznica zostala u operatora przeelewow, doceniam szybki kontakt ze stronz kanotru, i szybkie wyjasnienie sprawy…. finalnie polecam i zyskali oni nowego klienta,

 4. wymagają selfie i skanu dokumentu tożsamości przy zakupie BTC (o czym informują dopiero gdy pieniądze są już na ich koncie)

  Odpowiedz

Dodaj opinię