bitbay gieldy 710x100

Zonda obniża prowizję na Black Weekend

Giełda Zonda ogłosiła obniżenie prowizji za handel o 50 % z okazji trwającego właśnie Black Weekend.

Black Weekend na giełdzie Zonda rozpoczął się dzisiaj tj. 26 listopada 2021 roku o godzinie 15:00 i potrwa do niedzieli 28 listopada do godziny 20:00. W tym czasie będzie obowiązywała 50 % obniżka na prowizję od tradingu. Promocja obejmuje prowizje zdefiniowane w tabeli opłat i prowizji (rynki w parze z PLN, EUR, GBP, USD i USDT) dostępnej pod tym adresem.

Obniżona prowizja zostanie naliczona automatycznie podczas wykonywania operacji handlowych na giełdzie.

W trakcie weekendów na giełdzie Zonda księgowane są tylko wpłaty ekspresowe ZEN lub wpłaty kartą. Tradycyjne przelewy będą księgowane w następnym dniu roboczym, czyli w poniedziałek, 29.11.2021.

Zonda to nowa twarz giełdy BitBay

Na początku listopada dobrze znana każdemu polskiemu entuzjaście kryptowalut giełda BitBay, ogłosiła rebranding. Giełda zyskała nową nazwę – Zonda, co ma kojarzyć się użytkownikowi z „powiewem świeżości”. Zupełnie odmieniona została strona internetowa platformy oraz logo i odbiór wizualny. Pomimo że wygląd platformy całkowicie się zmienił, to dane do logowania pozostają te same.

Zonda oprócz platformy oferującej handel kryptowalutami oferuje możliwość śledzenia kursów, a w przyszłości także edukację inwestora za pośrednictwem platformy Akademia Zonda. Dla partnerów biznesowych giełda przygotowała narzędzie Zonda Pay, pozwalające na odbiór zapłaty za towary i usługi w postaci cyfrowych walut.

bitbay to zonda

Dodaj opinię