bitbay gieldy 710x100

Zonda i ZEN.COM łączą siły

Zonda i ZEN.COM rozpoczęły współpracę. Aplikacja ZEN daje użytkownikowi wielowalutowe konto IBAN, natychmiastowe przelewy środków między ZEN a Zondą oraz multum innych korzyści.

Zonda, dawniej giełda BitBay które dopiero co przeszła rebranding, rozpoczęła współpracę z dostawcą usług finansowych ZEN.COM. Jak czytamy na stronie BitBay: „Z aplikacją ZEN.COM otrzymasz wielowalutowe konto IBAN, wirtualne i fizyczne karty płatnicze dla bezpiecznych zakupów, wypłaty gotówki z bankomatów na całym świecie, wymianę walut po najlepszych kursach, szybkie transfery pieniężne, doładowania konta na wiele sposobów i wiele innych benefitów.”

Rejestrując się w aplikacji ZEN.COM doładujesz konto na giełdzie Zonda szybko i bezpiecznie za pomocą Google Pay, Apple Pay, karty płatniczej, przelewu bankowego i wielu innych metod. Zakładając konto przez Zonda otrzymasz darmowy dostęp do ZEN w planie Gold na 12 miesięcy.

Największe korzyści z posiadania konta na ZEN.COM to:

  • Natychmiastowe transfery: Wpłacaj i wypłacaj pieniądze pomiędzy Zondą a ZEN i korzystaj z nich od razu po dokonaniu transferu.
  • 24 sposoby na zasilenie konta: Doładuj swoje konto Zonda szybko i bezpiecznie za pomocą Google Pay, Apple Pay, kart płatniczych, przelewu natychmiastowego i innych metod.
  • Oszczędzaj do 15% na zakupach: Nawet 15% wydanej kwoty może wrócić na Twoje konto ZEN natychmiast po zakupie jako cashback u wybranych sprzedawców.

Jak mówi Kamil Sikorski, Chief Growth Officer i Poland Country Head w Zondzie, proces ma ułatwić użytkownikom korzystanie platformy, dać kolejne możliwości natychmiastowych wpłat i wypłat środków, a także zadbać o bezpieczeństwo całego procesu.

Koncentrujemy się na tym, aby inwestowanie w aktywa cyfrowe było proste i bezpieczne. Płacenie w walutach cyfrowych staje się elementem codzienności – musimy być na to gotowi. Współpraca z ZEN.COM to naturalny krok na drodze do zapewnienia naszym użytkownikom najwyższego poziomu wygody i bezpieczeństwa. Wierzymy w regulacje, starannie dobieramy najbardziej zaufanych partnerów i dostosowujemy wszystkie nasze procedury do obowiązujących przepisów prawa

O giełdzie Zonda

Zonda to giełda kryptowalut doskonale znana wszystkim Polakom. Do ubiegłego tygodnia występowała pod nazwą BitBay. Giełda została założona w 2014 roku przez Sylwestra Suszka i od tamtego czasu zdążyła zdobyć wierne grono stałych klientów z Polski i nie tylko. Giełda posiada estońską licencję na obrót kryptowalutami uprawniającą do świadczenia wszelkich usług związanych z obrotem walutami cyfrowymi.

O ZEN.COM

ZEN.COM to procesor płatniczy działający międzynarodowo posiadający licencję wydaną przez bank Litwy i potwierdzoną przez Europejski Urząd Nadzoru Bankowego. ZEN,COM oferuje użytkownikom szeroki pakiet zarządzania finansami osobistymi. Począwszy od kart wielowalutowych z bardzo korzystnymi kursami wymiany, poprzez możliwość dokonywania natychmiastowych płatności wykorzystując rozmaitych pośredników, a kończąc na usłudze cashback, czyli zwrotach za zakupy dokonane na pośrednictwem ZEN.COM.

bitbay to zonda

Dodaj opinię