bitbay gieldy 710x100

Zonda dodaje Avalanche (AVAX)

Od 9 grudnia na giełdzie Zonda będzie można handlować kryptowalutą Avalanche (AVAX) w parach z PLN, EUR, USDT oraz USDC.

Na giełdzie Zonda w przyszłym tygodniu pojawi się projekt Avalache (AVAX). Depozyty zostaną udostępnione 7 grudnia, natomiast handel rozpocznie się dwa dni później 9 grudnia o godzinie 12:00 czasu polskiego. Dostępne będą następujące pary walutowe: AVAX/PLN, AVAX/EUR, AVAX/USDT oraz AVAX/USDC.

Co to jest Avalanche?

Avalanche jest projektem tworzącym otwartą platformę inteligentnych kontraktów powstających w celu budowania zdecentralizowanych aplikacji. Niskie koszty oraz szybkie transakcje są priorytetami dla zespołu tworzącego Avalanche. Ponadto twórcy dużą wagę przykładają do bycia przyjaznym ekologicznie dla środowiska. Token natywny platformy AVAX pełni funkcję paliwa w sieci i może być też wykorzystany jako jej zabezpieczenie.

Kompatybilność Avalanche z Solidity, językiem programowania Ethereum, pozwala na wykorzystania Avalanche do tworzenia niestandardowych prywatnych lub publicznych blockchainów, jako łańcuchów podlegających głównej sieci.

Zonda to nowy BitBay

Giełda Zonda to znany wszystkim dobrze BitBay po rebrandingu. Platforma zyskała nowy outfit i powiew świeżości. Początki platformy sięgają 2014 roku, kiedy to Sylwester Suszek założył jedną z pierwszych w tym rejonie Europy, giełdę kryptowalut BitBay.

Użytkownicy korzystający z usług Zondy mają do dyspozycji ponad 50 walut cyfrowych oraz tokenów, które są dostępne w parach z walutami fiat (PLN, EUR, GBP), a także ze stablecoinami (USDT i USDC). Starania giełdy, aby ciągle podążać za innowacjami, doprowadziły w ostatnim czasie do powstania produktów takich jak Zonda FIAT Exchange oraz Zonda Pay.

bitbay to zonda

Dodaj opinię