bitbay gieldy 710x100

Znikające oferty na BitBay

Na polskiej giełdzie kryptowalut BitBay nawarstwiają się problemy. Niektórym użytkownikom znikają wystawione oferty. Część użytkowników nie widzi historii transakcji. Zdarzają się też przypadki zablokowania środków na giełdzie, pomimo anulowania wystawionych ofert. Pojawiają się błędy związane z nowym API.

W związku z powyższym coraz więcej użytkowników jest zaniepokojonych o bezpieczeństwo swoich środków na giełdzie BitBay.

Poniżej przedstawiamy wypowiedzi użytkowników forum.bitcoin.pl.

@BitBay, wystawiłem ofertę sprzedaży BTC, przełączyłem kartę Chroma na inną stronę, wracam i nie widzę moich ofert! Odświeżanie nic nie daje, w orderbooku widzę że te BTC są wystawione ale w zakładce „moje oferty” nic nie ma :!:

Edit: to samo w Edge, na Androidzie w przeglądarce Chrome oraz przez api. NIE MOGĘ ODWOŁAĆ SWOICH OFERT BO ICH NIE WIDZĘ!

DO WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH UWAGA NA TĄ GIEŁDĘ, ZNIKA HISTORIA, ZNIKAJĄ OFERTY A JUTRO CO ZNIKNIE :?:

<span class="su-quote-cite">tarpan</span>

Zaznaczam, że przelałem pozostałe kryptowaluty na inną giełdę do czasu naprawienia błędu.
Prosiłem support wszystkimi kanałami (forum, priv, pomoc, chat) o odblokowanie PLN i usunięcie wszystkich ofert (podejrzewam, że są takowe na BTC a ich nie widać)

Poprzednia wersja API nie budziła zastrzeżeń. Już się wypowiadałem, że wg mnie była bardziej dopracowana.

<span class="su-quote-cite">piwek25</span>

Ja również wyciągam swoje środki do czasu rozwiązania problemów na giełdzie. Zaufanie maleje..

<span class="su-quote-cite">ubus</span>

U mnie podobnie jak u innych BRAK HISTORII

<span class="su-quote-cite">GoldenRoad</span>

8 opinii o “Znikające oferty na BitBay”

 1. 6.12.2017 Problemy z ETH , wypłata na inną giełdę niby zrealizowana, a link blockchain informuje nas o „Sorry, We are unable to locate the Transaction Hash” Po 4 , 5 godzinach wyświetliła się informacja na głównej stronie „Uwaga: Obecnie mogą występować opóźnienia w realizacji wpłat i wypłat Ether (ETH)” Fajnie, ciekawe czy środki wysłane się odnajdą i dotrą do adresowanej giełdy, czy chociaż przywrócone zostaną na bitbay, czas pokaże. Kontakt z pomocą wiadomo niekończący się. Zatem informuję o zaistniałej sytuacji.

  .

  Odpowiedz
 2. Po próbie przelewu btc konto zostało zablokowane zadzwoniłem na infolinie i po 30 min zostało odblokowane po ponownej próbie problem ten sam tym razem powiedziano że sprawa zostanie przekazana do technicznych to była niedziela w poniedziałek wieczorem napisali że proszą o kod a w drugim e-mail po 15 min że chcą zdjęcie z dowodem przesłałem jedno i drugie natychmiast, we wtorek o godz 10.36 dostałem e-mail że wkrótce zostanie odblokowane i zalecają zmianę hasła, po 2 godz nic. Wieczorem działa więc pierwsze co robię to zalecana zmiana po wpisaniu kodu autoryzacji następuje automatyczne wylogowanie więc próbuję się zalogować i wyskakuje komunikat że konto znów zablokowane. Czyli ten sam problem zablokowali konto od niedzieli i nic nie naprawili tylko odblokowali tak jak pani z infolinii co trwało 30 min a tu 3 dni. Niestety wydzwaniałem ponad godzinie i nikt nie odebrał, zostaje mi znów tylko pisać email

  Odpowiedz
 3. Mi ewidentnie kupno policzyło po inny kursie niż był widoczny. Straciłem trochę kasy . A jaka inna jest alternatywa na chwile obecną oprócz Bitbay ? Ktoś coś doradzi ? Nie chodzi mi o porady typu najlepiej nie wchodzić na żadną giełdę.

  Odpowiedz
  • Jest jeszcze Bitmarket, ma co prawda też swoje problemy i nadszarpnięte zaufanie, ale chyba w tej chwili jest tam spokojniej. Generalnie trzymaj się zasady – nie trzymaj długo środków na giełdzie i graj tylko tym, co MOŻESZ STRACIĆ

  • Jest też Abucoins, który ma troche mniejszy wolumen niż BitBay ale wprowadzają nowe krypto i szybko rosną. A pamiętajcie – to my userzy tworzymy wolumen!
   Na forum bitcoin.pl piszą też, że BitBay źle nalicza prowizje, tj. za duże względem obrotu. Ja stamtąd już dawno uciekłem, wersja 3.0 to więcej problemów niż było w 2.0

Dodaj opinię