bitbay gieldy 710x100

Zarabianie pasywnego dochodu na Binance Liquid Swap

Giełda Binance oferuje wiele możliwości pasywnego zarabiania, między innymi za pomocą stakingu, czy farmingu. Ale od niedawna dostępny jest też kolejny produkt, który pozwala zarabiać odsetki i prowizje – Liquid Swap.

Liquid Swap binance

Dzięki Liquid Swap każdy może zostać automatycznym Market Makerem dostarczającym płynność i zarabiającym z tego tytułu odsetki i prowizje. Liquid Swap składa się z różnych pul płynności, a każda pula płynności zawiera dwa tokeny cyfrowe lub aktywa fiducjarne. Wystarczy dodać wybrane aktywa do odpowiednich pul płynności, a system automatycznie wszystko przeliczy, przedstawiając odsetki jakie można uzyskać. Środki można tak samo łatwo wypłacić w dowolnym momencie.

Liquid Swap jest z jednej strony szansą na zdobycie pasywnego dochodu, poprzez stanie się automatycznym animatorem rynku, ale z drugiej strony jest jedną z najprostszych możliwości tradowania na Binance. Handlowcy mogą używać Liquid Swap do wymiany między różnymi aktywami dostępnymi w obsługiwanych pulach i cieszyć się niższymi opłatami i natychmiastową zamianą, w porównaniu do zwykłej funkcji handlowej na Binance.

binance baner do wpisów1

Pomimo że funkcja Liquid Swap została wprowadzona na platformę Binance zaledwie kilka miesięcy temu, to już zdążyła zyskać uznanie traderów, stając się jedną z najpopularniejszych funkcji na Binance. Od 3 października 2020 roku aktywny wolumen stablecoinów w Liquid Swap osiągnął 128 milionów dolarów, a łącznie w DeFi jest ponad 22 miliardy dolarów.

Więcej informacji o Liquid Swap na Binance znajdziesz tutaj.

Dodaj opinię