coinroom baner gieldy

BitBay wysyła list ostatniej szansy do premiera Morawieckiego

bitbay suszek

W przeddzień wyprowadzki z Polski, CEO giełdy BitBay Sylwester Suszek napisał list do premiera Mateusza Morawieckiego, z apelem o rozważenie czy działanie polskich władz w zakresie kryptowalut, nie spowoduje tylko i wyłącznie eliminacji polskich firm, na rzecz zagranicznej konkurencji.

list2 bitbay

Tymczasem kwestie regulacji i podatków od transakcji kryptowalutowych w Ministerstwie Finansów posuwają się w tempie bardzo mozolnym. Wiceminister Paweł Gruza w wywiadzie udzielonym Business Insider odpowiedział w bardzo sprzeczny sposób na pytanie dotyczące podatku PCC, co może wprowadzać w błąd odbiorców i nadal nie daje jednoznacznej odpowiedzi co dalej z PCC.

Ministerstwo Finansów zaakceptowało irracjonalny efekt podatku PCC od kryptowalut

Share

2 komentarze do wpisu „BitBay wysyła list ostatniej szansy do premiera Morawieckiego

  1. Morawiecki To Bankier … Jego dni są policzone … Niech sobie walczą z wiatrakami ., Bitcoina nie zatrzymały nawet Chiny , ani USA , Polska nie ma nawet szansy … jeśli teraz nie wejdzie na pokład , to znowu trzeba będzie doganiać tych którzy już zaakceptowali i się przygotowywuja na zmianę , która nadchodzi czy się to podoba panu Morawieckiemu czy nie …

Dodaj komentarz