bitbay gieldy 710x100

Ważne aktualizacje na giełdzie Binance

Giełda Binance informuje o zbliżających się ważnych aktualizacjach. Portal Konwersji i OTC od Binance jest objęty zaplanowaną aktualizacją systemu, począwszy od godziny 03:00 dnia 19.01.2021. Aktualizacja zajmie około dwóch godzin. Notowania i handel zostaną zawieszone w internetowej wersji i aplikacjach Portalu Konwersji i OTC od 02:50 19.01.2021. Wznowienie operacji nastąpi po uaktualnieniu systemu.

Użytkownicy NIE będą mogli otrzymać wyceny ani potwierdzić żadnej transakcji w okresie aktualizacji. Aktualizacja nie będzie miała wpływu na handel spot i futures na Binance. Będzie on funkcjonował bez zmian.

binance baner do wpisów1

Ponadto, zmianie ulegną zasady subskrypcji i wykupu Lewarowanych Tokenów Binance, dzięki czemu użytkownicy będą mogli subskrybować lub wymieniać lewarowany token po wartości aktywów netto z dziennym limitem 1000 USDT. Kwota może się różnić w zależności od panujących warunków rynkowych. Dla poszczególnych tokenów lewarowanych mogą obowiązywać inne zasady handlowe, które można sprawdzić tutaj.

Dodaj opinię