bitbay gieldy 710x100

W bitomatach FlyingAtom pojawiły się nowe kryptowaluty

Kantor FlyingAtom wzbogacił ofertę swoich bitomatów o kolejne kryptowaluty.

Od 7 lutego 2022 roku w bitomatach należących do FlyingAtom wymieniać można trzy nowe kryptowaluty. Do Bitcoina dołączyły Ethereum oraz stablecoiny USDT i USDC. Transakcje w stablecoinach są możliwe po sieci ERC20.

Od teraz w urządzeniach FlyingAtom można kupować i sprzedawać BTC, ETH, USDC oraz USDT. Urządzenia dostępne są w godzinach pracy miejsc, w których są one ustawione. FlyingAtom udostępnia na swojej stronie aktualny aktualny kurs wymiany w bitomacie, dokładną lokalizację oraz stan gotówki w urządzeniu flyingatom.com/bankomaty-bitcoin. Stan gotówki jest monitorowany i aktualizowany co 30 minut.

Kantor kryptowalut FlyinAtom jest jednym z popularniejszych miejsc wymiany kryptowalut na terytorium Polski. Od 2015 roku firma rozwinęła swoją sieć na 12 stacjonarnych placówek oraz 40 bitomatów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Do tej pory w automatach FlyingAtom możliwa była sprzedaż i zakup jedynie Bitcoina, od teraz można w nich dokonać wymiany Ethereum oraz popularnych wśród inwestorów stablecoinów Tether (USDT) oraz USD Coin (USDC).

Coraz więcej bitomatów na całym świecie

Bitomaty czyli urządzenia przypominające bankomaty służące do wymiany kryptowalut, nieustannie zyskują na popularności. Krypto inwestorzy bardzo chętnie korzystają z tego sposobu kupna lub sprzedaży aktywów. Tylko w ubiegłym 2021 roku ilość tego typu urządzeń wzrosła na całym świecie aż o 250 %. Trend zauważalny jest także w Polsce, gdzie liczba bitomatów przekroczyła już 100 i nadal rośnie. Nic dziwnego ponieważ automaty tego typu stanowią jeden z prostszych i szybszych sposobów wymiany kryptowalut i dlatego są tak doceniane przez inwestorów.

1 opinia o “W bitomatach FlyingAtom pojawiły się nowe kryptowaluty”

  1. Jaki sens ma skup stablecoinów opartych na ethereum. Przecież fee jest nieakceptowalne, kto zapłaci ponad 100 zł żeby sprzedać swoje crypto? Nie mogli dać jak shitcoinsi trx lub dash?

    Odpowiedz

Dodaj opinię