bitbay gieldy 710x100

Użytkownicy BitMarket24 otrzymają Bitcoin Gold

Użytkownicy polskiej giełdy kryptowalut BitMarket24 otrzymają środki w postaci Bitcoin Gold w związku z planowanym na jutro forkiem.

Wpłaty i wypłaty nowo powstałej waluty zostaną umożliwione nie wcześniej niż 1 listopada 2017 r. po dokładnym sprawdzenia stabilności i bezpieczeństwa kryptowaluty.

Pragniemy poinformować, iż w związku ze zbliżającym się podziałem Bitcoina na tzw. Bitcoin Gold wszyscy użytkownicy posiadający środki Bitcoin na naszej giełdzie otrzymają dodatkowe saldo Bitcoin Gold wyliczone automatycznie w momencie podziału łańcucha. Saldo nowej waluty zostanie wyliczone zgodnie ze stanem posiadanych środków Bitcoin w momencie podziału łańcucha.

Naliczenie stanu środków Bitcoin Gold nastąpi w momencie wykopania bloku Bitcoin numer 491407. Czas powstania podziału szacowany jest na godziny poranne 24-10-2017. Przybliżony czas można śledzić na stronie: www.crypto-news.net/bitcoin-gold-btg-hard-fork-countdown-clock/

W momencie powstania podziału nastąpi krótka przerwa techniczna służąca naliczeniu stanu sald użytkowników nowopowstałej waluty Bitcoin Gold. Dodatkowo na około 1 godzinę przed wykopaniem bloku nr. 491407, oraz na co najmniej 3 godziny po jego wykopaniu zostaną wstrzymane wpłaty i wypłaty Bitcoin.

Ponieważ klient Bitcoin Gold jest wciąż w fazie rozwoju, zarówno rynek, jak i możliwość wpłat i wypłat nowopowstałej waluty zostanie udostępniona najwcześniej po terminie 1-11-2017. Dokładna data wprowadzenia nowego rynku, oraz możliwości wpłat i wypłat Bitcoin Gold zostanie określona po udostępnieniu przez twórców oficjalnego oprogramowania tej waluty, oraz sprawdzeniu go pod względem stabilności i bezpieczeństwa.

Ze względu na wciąż rozwojowy charakter Bitcoin Gold zastrzegamy sobie prawo do dowolnych zmian decyzji związanych z udostępnieniem, oraz wspieraniem tej nowej kryptowaluty.

<span class="su-quote-cite">BitMarket24</span>

 

Dodaj opinię