bitbay gieldy 710x100

Tydzień udanych IEO na giełdzie Kanga

Na giełdzie Kanga zostały przeprowadzone w ostatnim tygodniu trzy IEO, wszystke tokeny znalazły nowych właścicieli w bardzo krótkim czasie.

Giełda Kanga ostatnio ma na swoim koncie same sukcesy. W zeszłym tygodniu giełda ogłosiła dodanie do największej platformy z danymi dotyczącymi kryptowalut – CoinMarketCap. W niemal tym samym czasie notowania tokena KNG i statystyki giełdy zostały dodane również na CoinGecko.

Rozrasta się również społeczność wokół platformy. W ostatnim czasie powstały dwie nowe grupy na Telegramie – dla społeczności niemieckiej i tureckiej.

Wraz ze wzrostem zainteresowania, Kanga otwiera kolejne stacjonarne punkty wymiany kryptowalut. Ostatnio do długiej już listy dołączył kantor stacjonarny w Pile oraz dwa nowe punkty oferujące usługę Kanga Local – w Żmigrodzie i Obornikach Śląskich.

Tydzień sukcesów w sprzedaży IEO

W mijającym tygodniu na giełdzie zostały z powodzeniem przeprowadzone trzy IEO. Dzięki czemu 1500 użytkowników stało się szczęśliwymi posiadaczami tokenu XTRA, 300 udało się kupić tokeny CFC, a ponad 1200 kupiło token RVC.

A wszystko to zgodnie z nową, długo wyczekiwaną formę IEO dla hodlerów KNG. Daje ona możliwość posiadaczom KNG na skorzystanie z dodatkowej przeznaczonej tylko dla nich puli tokenów w IEO.

Giełda Kanga na tym nie poprzestaje i jeszcze w grudniu planuje sprzedaż kolejnych tokenów w ramach IEO. Jednym z projektów dostępnych dla użytkowników będzie IEO Sapiency. Sprzedanych zostanie 10 tyś. tokenów SPCY, reprezentujących platformę dającą możliwość tokenizowania i zarabiania na marce własnej w internecie.

gif kanga exchange

Dodaj opinię