bitbay gieldy 710x100

Trzy nowe bitomaty od FlyingAtom

Kantor kryptowalut FlyingAtom uruchomił niedawno trzy nowe bitomaty w Gdańsku, Szczecinie oraz Nowym Targu. Obecnie FlyingAtom dysponuje już prawie 30 takimi urządzeniami zlokalizowanymi w 17 miastach w całej Polsce. W bitomatach FlyingAtom można kupić lub sprzedać bitcoiny za złotówki.

Pierwszy z nowo uruchomionych bitomatów stanął w Centrum Handlowym Osowa w Gdańsku, ul. Spacerowa 48, 80-299 Gdańsk. To już drugie urządzenie FlyingAtom zlokalizowane w Gdańsku, ponadto w tym mieście można również skorzystać ze stacjonarnego punktu wymiany kryptowalut, które mieści się we Wrzeszczu, przy ulicy Zbyszka z Bogdańca 1.

Kolejne urządzenie zostało zlokalizowane w Szczecinie w Galerii Galaxy, przy al. Wyzwolenia 18-20. Bitomat znajduje się na parkingu na poziomie -1, zaraz przy głównych windach. Poza tym urządzeniem FlyingAtom w Szczecinie oferuje także wymianę bezpośrednią w swoim biurze na ulicy Stoisława 3/3 (biuro Matlak & Matlak).

Trzeci z bitomatów został umieszczony w Nowym Targu w Galerii Nowotarskiej na ulicy Królowej Jadwigi 17. Urządzenie znajduje się obok marketu Biedronka.

Dodaj opinię