bitbay gieldy 710x100

Trading Metahero na Kanga Exchange już aktywny

Handel Metahero (HERO) jest dostępny na giełdzie Kanga Exchange od dzisiaj od godziny 13:00.

Tokenem można handlować w parach z oPLN oraz USDT. Twórcy HERO nie poprzestają na wprowadzeniu HERO na giełdę i już zapowiadają nowe ekscytujące wieści dotyczące projektu.

HERO jest natywnym tokenem platformy Metahero przeznaczonej do zaawansowanej techniki skanowania 3D. Za pomocą technologii Metascanner można uzyskać realistyczne awatary, przedmioty, które już są testowane do wykorzystania w grach komputerowych, mediach społecznościowych czy wirtualnej rzeczywistości. Pierwsze testy zostały przeprowadzone przez CD Projekt czy Ferrari.

Kanga ma ambitne plany

Giełda Kanga Exchange określa siebie mianem giełdy nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej. Patrząc na galopujący rozwój platformy staje się to coraz bardziej realne. Nie ma tygodnia żeby na giełdzie Kanga nie pojawiały się nowe wieści, jak podpisanie kolejnego partnerstwa, pozyskanie inwestora strategicznego czy wprowadzenie nowego tokena na platformę.

Równie szybko rozwija się też sieć kantorów stacjonarnych należąca do ekosystemu Kanga. W Polsce ilość punktów wymiany kryptowalut przekroczyła już liczbę 250, a ponadto Kanga zaczęła otwierać kantory u naszych sąsiadów, w Czechach i na Ukrainie.

gif kanga exchange

Dodaj opinię