bitbay gieldy 710x100

Token Uniswap błyskawicznie trafił na Binance, Coinbase, Poloniex

uniswap token1

Zdecentralizowana giełda Uniswap znana z dostępności wielu projektów DeFi uruchomiła swój własny token DeFi. UNI jest tokenem służącym do zarządzania protokołem Uniswap, posiadanie UNI pozwala użytkownikom brać udział w głosowaniach nad zmianami w protokole.

Token UNI zdobył błyskawiczną popularność i został dodany do handlu przez największe giełdy kryptowalut, w tym na Binance, Coinbase i Poloniex.

Uruchomieniu tokena UNI towarzyszyła niecodzienna promocja dla użytkowników platformy Uniswap, każdy z nich mógł otrzymać 400 tokenów UNI, wartych obecnie ponad 2000 $. Cena UNI w ciągu ostatniej doby wzrosła o prawie 300 %.

usd” data-currency=”uni-uniswap” data-modules=”["market_details"]” data-update-active=”false”>

Uniswap jest zdecentralizowaną giełdą kryptowalut opartą na Ethereum, dzięki której można wymieniać tokeny ERC-20 bez kontroli ze strony osób trzecich. Uniswap idealnie wpisuje się w trend związany z DeFi, umożliwiając wymianę olbrzymiej liczby tokenów zbudowanych na Ethereum. Tym bardziej logiczne dla Uniswap było uruchomienie własnego DeFi, które zaledwie dzień po premierze jest uznawane za projekt nr 1 w branży DeFi.

1 opinia o “Token Uniswap błyskawicznie trafił na Binance, Coinbase, Poloniex”

Dodaj opinię