bitbay gieldy 710x100

Token AMLT od Coinfirm dostępny na BitBay

amlt bitbay

Wkrótce po ogłoszeniu rozpoczęcia współpracy pomiędzy firmami, opracowany przez Coinfirm token AMLT dołączył do listy walut cyfrowych dostępnych na BitBay. Posiadacze AMLT mogą teraz wymienić token na Polskie Złote oraz Bitcoin.

Kierując się misją poprawy przejrzystości i bezpieczeństwa w sferze kryptowalut, Coinfirm stworzył działający globalnie system oparty na dwóch rozwiązaniach: Platformie AML Coinfirm oraz tokenie AMLT. W zamian za dostarczenie prawidłowych danych dotyczących adresów kryptowalutowych, Członkowie Sieci AMLT otrzymują każdego miesiąca nagrodę w postaci tokenów AMLT.

Rozwiązanie AMLT jest precedensem, zarówno w kontekście tradycyjnej, jak i opartej na platformie Blockchain ekonomii. Bez niego, Uczestnicy Rynku nie mieli możliwości zgłoszenia podmiotów związanych z ransomware oraz innego rodzaju oszustwami. Dzięki zgłoszeniu setek adresów w Sieci podczas pierwszego miesiąca działania wersji beta, nagrody o łącznej wartości 100 000 tokenów AMLT zostały wręczone Członkom Sieci po weryfikacji danych przez Panel Członkowski oraz API Sieci AMLT

Grant Blaisdell, Współzałożyciel Coinfirm

Tokeny AMLT to nie tylko nagroda dla Członków Sieci, ale również preferowana metoda płatności za produkty i rozwiązania Coinfirm, z których korzystają podmioty takie jak Dash, ponad 100 ICO, banki oraz instytucje finansowe na całym świecie.
Liczba zgłoszeń danych oraz aplikacji Członków Sieci odkąd giełda BitBay dodała token AMLT i dołączyła do Sieci. Właściciele tokenu mogą teraz handlować walutą cyfrową a także wymieniać ją na Polskie Złote oraz Bitcoin.

Token AMLT to obiecujący projekt, cieszy nas możliwość podjęcia współpracy. Na chwilę obecną, postanowiliśmy otworzyć rynki AMLT/PLN oraz AMLT/BTC. Należy jednak zaznaczyć, że z naszym wewnętrznym kantorem FIAT, wymiana EUR i USD nie sprawi trudności.

Patryk Kadlec, VP, Chief of Business Development BitBay

Konferencja AMLT na YouTube Live

22 listopada, o godzinie 18:00 czasu środkowoeuropejskiego, BitBay i Coinfirm przeprowadzą wideokonferencję w formie YouTube Live dotyczącą między innymi AMLT oraz współpracy pomiędzy firmami na kanale BitBay na YouTube.
Patryk Kadlec (VP, Chief of Business Development BitBay) oraz Grant Blaisdell (Współzałożyciel Coinfirm) będą rozmawiać o nadchodzących projektach i udzielą odpowiedzi na pytania oglądających.

Dodaj opinię