bitbay gieldy 710x100

Stwórz swój token NFT z giełdą Binance i wygraj nagrody

Giełda Binance zorganizowała konkurs #MyFirstNFT, przeznaczony dla wszystkich artystów i twórców. Od teraz do 28 marca można udostępnić swoje najlepsze prace na temat “The Tipping Point” („Punkt krytyczny”), używając hashtagu #MyFirstNFT.

Zwycięskie prace otrzymają NFT z limitowanej edycji z ich grafiką, a także dodatkową nagrodę pieniężną. W sumie będzie 8 ćwierćfinalistów, a ostateczni zwycięzcy zostaną wyłonieni w 50% na podstawie liczby polubień i retweetów zgłoszeń otrzymanych w poście Binance na Twitterze, a 50% na podstawie wyników podanych przez wybraną komisję sędziów z Zespółu Binance i Binance Angels.

Jak wziąć udział:

  1. Śledź @Binance na Twitterze
  2. Udostępnij swoją oryginalną grafikę na temat “The Tipping Point”, używając hashtagu #MyFirstNFT. Nie zapomnij zatytułować swojego utworu.

* Zgłoszenia będą przyjmowane do 28 marca 2021 r. Do godziny 15:00 (UTC). Będzie obowiązywał 3-dniowy okres karencji na spóźnione zgłoszenia przesłane według uznania zespołu Binance. 

Temat zgłoszenia: punkt krytyczny

W #MyFirstNFT Binance rzuca wyzwanie twórcom, aby wymyślili pracę na temat „Punkt krytyczny”. W erze szybkich zmian, kryptowaluty zmieniły już sposób, w jaki wymieniamy się, zarabiamy, wydajemy, udostępniamy i dajemy. Ostatnio wydaje się, że świat kryptowalut osiągnął nowy punkt zwrotny.

Wyraź swoje podejście do tematu poprzez swoją grafikę. Uwolnij swoją kreatywność – nie ma dobrej ani złej interpretacji. 

Nagrody

Pierwsze miejsce (1 zwycięzca) – 10 egzemplarzy NFT z limitowanej edycji ze zwycięzcą wymienionym w opisie. Zwycięzca otrzyma 1 z 10 NFT wraz z 500 $ w BNB. Pozostałe 9 NFT zostanie rozesłanych do użytkowników, którzy retweetują promocję.

Drugie miejsce (3 zwycięzców) – 50 sztuk NFT każdego półfinalisty, z podaniem autora w opisie. Każdy półfinalista otrzyma 1 NFT własnego dzieła oraz 200 $ w BNB. 130 z pozostałych NFT zostanie rozesłanych do użytkowników, którzy retweetują promocję. 17 NFT zostanie rozesłanych do użytkowników, którzy podzielą się swoją aktywnością na Facebooku. 

Trzecie miejsce (4 zwycięzców) – każdy z ćwierćfinałów otrzyma 100 $ w BNB.

* Binance zastrzega sobie prawo do posiadania lub używania niewielkiej części wybitych NFT

UWAGA: Aby otrzymać NFT, musisz użyć portfela kompatybilnego z BEP-721. 

binance baner do wpisów1

Dodaj opinię