coinbase baner

Shitcoins.Club

shitcoins.club

Strona

9 opinii o „Shitcoins.Club”

 1. Shitcoins.club — to są oszuści!!! Nie polecam pod żadnym względem! Radzę trzymać się z daleka od bitomatow tej firmy. Zostałem oszukany i nie dostałem ani swojej gotówki, ani bitcoinów. Zgłaszam sprawę na policji i w prokuraturze.

  Odpowiedz
 2. Bardzo nie mila i niegrzeczna obsługa na infolinii. Człowiek tam cały czas mówi i to bardzo szybko, uniemożliwiając zapytanie o cokolwiek. Tak jakby pracował tam za kare.

  Odpowiedz
  • Strona jest po polsku i po angielsku. Zmiana języka jest możliwa w prawym górnym rogu, po naciśnięciu flagi polskiej lub angielskiej.

 3. Wypłata dash trwa kilka minut. Raz miałem problem bo nie chciało wypłacić to zadzwoniłem na podany numer i dostałem kod do ręcznego wpisania i od razu pieniążki wypadły. Kupować nie próbowałem. Polecam

  Odpowiedz
 4. Polecam bitomaty shitcoins.club Można bardzo szybko kupić lub sprzedać kryptowaluty bez podawania żadnych danych. Wypłata jest już możliwa po jednym potwierdzeniu sieci. Jeżeli ktoś chce sprzedać to wystarczy że zrobi to w domu i wydrukuje sobie na kartce kod, z którym idzie do bitomatu i po odczytaniu dostaje od razu kase 🙂 Można też na miejscu przesłać z komórki kryptowaluty do bitomatu i poczekać na 1 potwierdzenie sieci.

  Kupno też jest banalne bo wrzucamy gotówkę do bitomatu a w zamian dostajemy kod prywatny z kupionymi kruptowalutami lub podajemy adres naszego portfela i na niego przesyłane są kryptowaluty.

  Odpowiedz

Dodaj opinię