bitbay gieldy 710x100

Shitcoins.Club

shitcoins.club

Strona

Początek ekspansji firmy Shitcoins.club to rok 2017, kiedy to 8 maja 2017 udostępniony został pierwszy bitomat w Bydgoszczy, służący do zakupu i sprzedaży kryptowalut za gotówkę. Wcześniej firma funkcjonowała już na rynku kryptowalut zdobywając doświadczenie niezbędne do rozwinięcia skrzydeł na tak trudnym i przyszłościowym rynku.

Lokalizacje bitomatów gdzie można kupować i sprzedawać kryptowaluty znaleźć można pod tym adresem: www.shitcoins.club/pl/mapa-bitomatow.

W bitomatach shitcoins.club wymienimy takie kryptowaluty jaki: bitcoin, ethereum, litecoin, tether i wiele innych.

Lista i opinie o innych kantorach kryptowalut

22 opinie o “Shitcoins.Club”

 1. Czasem drobne wpadki typu brak papieru (na dowod transakcji) w maszynie albo cos na stronie, ale ogolem ok.
  Czesto maja promocje typu 0% prowizji.

  Odpowiedz
 2. Przestrzegam przed bitomatami Shitcoins.club, przesłałem 0,16 BTC, nie otrzymałem pieniedzy, mieli odesłac na podany adres ale cisza. Sprawa zgłoszona na policję, będę dawał update. To zwykłe oszustwo i liczę na wyrok skazujący dla prezesa.
  Przedstawię dokumenty w PM

  Odpowiedz
  • Napisz im na twitterze albo na telegram, popchną sprawę do przodu. Ja miałem 2x taką sytuację i zawsze zwrócili z nawiązką.

 3. Shitcoins mogę polecić, wykonane dużo transakcji,coraz wiecej kryptowalut wszystko się rozwija, jak na razie bez problemów więc daje 5 gwiazdek

  Odpowiedz
 4. Nie rozumiem wszystkich negatywnych komentarzy, wiele razy korzystałam i raz miałam jakiś problem, zadzwoniłam pomogli. Te opinie to chyba konkurencja piszę.

  Odpowiedz
 5. Moim zdaniem bardzo słaba firma jeśli chodzi o organizacje pieniędzy do pustych bitomatow. Pieniądze są uzupełniane dopiero gdy sie skończą, a gdy dzwonisz na infolinię to podają sprzeczne informacje.. Pieniążki miały byc w nocy dodane i rano miała być opcja wypłaty, niestety rano sie zdziwiłem, kasy tam nadal brak a transakcja wisi i czekam…. Będę omijał szerokim łukiem.

  Odpowiedz
  • Generalnie to złodzieje, a w dodatku na moich oczach jakiś żul nasrał na automat

 6. Próbowałem kupić dzisiaj litecoin. Wpłaciłem pln, zeskanowałem adres ledger, ale automat nie rozpoznał prawidłowego adresu więc postanowiłem zeskanować adres binance i też nie rozpoznano poprawnego adresu. Support nic nie pomógł, kazał wpisywać adres ręcznie, a na moje uwagi, że przecież bardzo łatwo o pomyłkę powiedzieli, że to już moja sprawa. Ostatecznie byłem zmuszony przelać btc na binance i tam zamienić na ltc i co? Binance bez problemu mi wyplacił ltc na ten adres, który usilowałem zeskanować w bitomacie. Gdansk. Sobota 6 lutego godzina 11:30. Nie polecam. To już kolejny problem z tą „firmą”.

  Odpowiedz
 7. Post ku przestrodze. Dbajcie, aby zawsze mieć pewność, że osoby trzecie nie mają dostępu do waszych kluczy prywatnych. Posiadam następujący problem. Dnia 16.06.2018 kupiłem w bitomacie shitcoins.club BTC za równowartość 50zł. Bitomat zaproponował mi wysłanie BTC na mój portfel lub wygenerowanie portfela papierowego. Wybrałem opcje portfela papierowego. Wydruk schowałem w bezpieczne miejsce w domu i zapomniałem o tym na 2.5 roku. Dzisiaj sobie o nim przypomniałem i ucieszyłem się, że prawdopodobnie to jest dzisiaj warte około 300zł. Wprowadziłem klucz prywatny w aplikacji Electrum i okazuje się, że te bitcoiny wyparowały z tego portfela 05.12.2018. Jestem absolutnie pewien, że nikt nigdy nie miał dostępu do tej kartki. Była ona wciśnięta w miejsce gdzie trzymam skarby i nigdy nie była ruszana. oto hash transakcji 857eabcdbc0a620f0736f9a070703af490f9e7a1b72de5db1415a07feccca7bd
  a oto adres portfela na ktory kupione zostaly btc 1GnpnXZqiPeCAYhVVUWH8SPc5YuqcF2XL7
  Od jakiegos czasu ta firma nie oferuje już mozliwosci drukowania kluczy w maszynie. Na 100% jestem pewien, że wina nie leży po mojej stronie, ale nie jestem w stanie tego udowodnić. Jeżeli kiedykolwiek kupowaliście btc w bitomacie i generowaliście paper wallet to sprawdźcie salda. Moim zdaniem firma ta ma jakiś wyciek danych lub nieuczciwych pracowników. NIKT INNY DO TYCH KLUCZY DOSTĘPU NIE MIAŁ MI TO WYGLĄDA NA INSIDE JOB. oczywiście na infolinii nikt nie odbiera, a na maila nikt nie odpisał, chociaż jestem pewien, że uzyskam odpowiedź w stylu „niedostatecznie dobrze zadbał pan o to, aby klucz prywatny nie trafił w niepowołane ręce”. te bitcoiny zostały wysłane w grudniu 2018 na jakiś adres i nie były ruszane aż do 2020-07-03 00:31:05. Później zostały wysłane na nowy adres, na który spłynęło łącznie 1.2 btc. Poklikałem w adresy z jakich spływały te kwoty i wszystkie te adresy, łącznie kilkadziesiąt portfeli zostało wyczyszczone 5.12.2018. albo shitcoins.club miał atak i ktoś wyczyścił wszystkie paper wallety wygenerowane przez nich, albo inside job. Z jakiegoś powodu bitomaty shitcoins.club już nie oferują możliwości wydrukowania kluczy u nich w maszynie. Przypadek?

  Odpowiedz
  • Potwierdzam.
   Mam dokładnie taki sam przypadek.
   Kupione BTC i ETH na portfel papierowy bo nie dało rady przesłać na elektroniczny. Po kilku miesiącach, w nocy 1 października 2020 wszystkie moje papierowe portfele wyczyszczone. Tej nocy i w kolejnych kilku dniach wykonanych było wiele szybkich transakcji na portfel na które trafiły też moje krypto
   Albo INSIDE JOB albo mieli włamanie do systemu i wykradziono im klucze prywatne do portfeli. Tylko dlaczego je przechowywali?

 8. Ten bankomat (konkretniej z Gdańska) to jest jakiś żart. Zostałem oszukany na przeszło 3 tysiące. Strzela banknotami jak zwariowany. Stanowczo odradzam. Pomoc i support mdły i zupełnie niepomocny. Jakaś totalna fuszerka. Ostrzegam.

  Odpowiedz
 9. Niestety oszuści. Już 3 razy bankomat w Zielonych Arkadach wypłacił za mało. Raz machnąłem ręką na 100PLN. Drugi raz zgłosiłem ale odrzucili reklamację. Dostałem informację, że serwis nie wykazał błędów a stan gotówki w bankomacie się zgadza. Kolejnym razem zadzwoniłem do nich wcześniej z prośbą o obecność kogoś z firmy przy wypłacie środków bo bankomat oszukuje. Nie poskutkowało więc zaufałem im po raz kolejny i jak się okazało ostatni. Znowu wypłata była niższa niż wskazywał paragon. Reklamacja oczywiście nie przyjęta. Wygląda, że taka jest polityka shitcoins. Oprócz kosmicznego spreadu jeszcze kradną przy wypłacie

  Odpowiedz
 10. Shitcoins.club — to są oszuści!!! Nie polecam pod żadnym względem! Radzę trzymać się z daleka od bitomatow tej firmy. Zostałem oszukany i nie dostałem ani swojej gotówki, ani bitcoinów. Zgłaszam sprawę na policji i w prokuraturze.

  Odpowiedz
 11. Bardzo nie mila i niegrzeczna obsługa na infolinii. Człowiek tam cały czas mówi i to bardzo szybko, uniemożliwiając zapytanie o cokolwiek. Tak jakby pracował tam za kare.

  Odpowiedz
  • Strona jest po polsku i po angielsku. Zmiana języka jest możliwa w prawym górnym rogu, po naciśnięciu flagi polskiej lub angielskiej.

 12. Wypłata dash trwa kilka minut. Raz miałem problem bo nie chciało wypłacić to zadzwoniłem na podany numer i dostałem kod do ręcznego wpisania i od razu pieniążki wypadły. Kupować nie próbowałem. Polecam

  Odpowiedz
 13. Polecam bitomaty shitcoins.club Można bardzo szybko kupić lub sprzedać kryptowaluty bez podawania żadnych danych. Wypłata jest już możliwa po jednym potwierdzeniu sieci. Jeżeli ktoś chce sprzedać to wystarczy że zrobi to w domu i wydrukuje sobie na kartce kod, z którym idzie do bitomatu i po odczytaniu dostaje od razu kase 🙂 Można też na miejscu przesłać z komórki kryptowaluty do bitomatu i poczekać na 1 potwierdzenie sieci.

  Kupno też jest banalne bo wrzucamy gotówkę do bitomatu a w zamian dostajemy kod prywatny z kupionymi kruptowalutami lub podajemy adres naszego portfela i na niego przesyłane są kryptowaluty.

  Odpowiedz

Dodaj opinię