bitbay gieldy 710x100

Promocja na opcje w aplikacji Binance – do wygrania kupony o wartości 30 000 $

Trwa promocja na opcje w aplikacji Binance, w której można wygrać kupony gotówkowe o wartości 30 000 dolarów, dla użytkowników którzy dokonają transakcji na łączną kwotę co najmniej 10 000 USDT na dowolnych kontraktach opcji w aplikacji mobilnej Binance. Promocja potrwa do 9.02.2021, 0:00 AM (UTC).

Promocja odbywa się na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy. Użytkownicy, którzy jako pierwsi zgromadzą 10 000 USDT lub więcej wolumenu obrotu na dowolnych kontraktach opcji, będą kwalifikować się do otrzymania nagrody jako pierwsi. Promocja zostanie zakończona natychmiast po odebraniu puli nagród w wysokości 30 000 dolarów w USDT i opublikowaniu oficjalnego ogłoszenia.
Zasady i Warunki:
  • Użytkownicy mogą handlować dowolnymi kontraktami opcyjnymi z dowolnym przedziałem czasu wygaśnięcia, w tym opcjami kupna, opcjami sprzedaży i opcjami vol. / Straddle. Handel opcjami jest dostępny tylko w aplikacji mobilnej.
  • Subkonta nie kwalifikują się do udziału w promocji.
  • Nagrody zostaną rozdane w ciągu 7 dni roboczych po zakończeniu promocji. Będziesz mógł się zalogować i zobaczyć swoje nagrody za pośrednictwem „ Centrum nagród ” .
  • Binance zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji transakcji, które są uważane za transakcje typu „ wash ” lub nielegalne konta rejestracji zbiorczej, transakcje na własny rachunek lub prezentowanie atrybutów manipulacji na rynku itp.
  • Binance zastrzega sobie prawo do anulowania lub zmiany zasad promocji lub promocji według własnego uznania.

binance baner do wpisów1

Dodaj opinię