bitbay gieldy 710x100

Promocja dla nowych użytkowników na Binance

Giełda Binance przygotowała promocję dla nowych użytkowników, którzy wpłacą środki lub kupią kryptowaluty za pomocą karty kredytowej/debetowej.

Dodatkowo użytkownicy, którzy zablokują swoje tokeny LUNA, CAKE i FIL na Binance Earn poprzez Locked Staking w okresie promocji, mogą zarobić do 36,42% RRSO.

Okres promocji: 12 październik 2021 09:00 (UTC) do 25 październik 2021 23:59 PM (UTC)

Pula nagród w wysokości 10 000 dolarów w LUNA, CAKE i FIL zostanie rozdzielona między 10 najlepszych użytkowników dziennie na podstawie ich największej wpłaty fiat i wielkości zakupów w okresie trwania promocji. W sumie nagrodzonych zostanie 140 nowych użytkowników.

Druga część promocji obejmuje wysokodochodowe odsetki za zablokowanie tokenów LUNA, CAKE i FIL za pomocą Locked Staking. RRSO jakie można uzyskać sięga 36.42% w skali roku.

Locked Staking Tokens
APY
CAKE
36.42%
FIL
9.79%
LUNA
3.85%
  • Format obstawiania: na zasadzie „ kto pierwszy, ten lepszy”.
  • Okres naliczania odsetek: Od 0:00 (UTC) w dniu następującym po potwierdzeniu Zablokowanego Stakingu do końca odpowiedniego okresu produktu.

Warunkiem uczestnictwa w promocji jest zarejestrowanie konta na Binance i przejście procedury weryfikacyjnej. W przygotowanej akcji mogą wziąć udział tylko konta założone po rozpoczęciu promocji.

Promocja nie jest przeznaczona dla mieszkańców Europy, poza Rosją, Ukrainy, Czechami i Polską. Każdy użytkownik jest ograniczony do otrzymania tylko jednej nagrody.

W pierwszej promocji nagrody w LUNA, CAKE lub FIL zostaną losowo przydzielone użytkownikom. Każdy zwycięzca otrzyma tylko 1 z 3 tokenów: tokeny LUNA, CAKE lub FIL.

binance baner do wpisów1

Dodaj opinię