bitbay gieldy 710x100

Problemy z wypłatami na KuCoin?

Na platformie Reddit wybuchła dyskusja na temat problemów z wypłatą środków z popularnej giełdy kryptowalutowej KuCoin.

Użytkownicy Reddit zaczęli skarżyć się na brak możliwości wypłaty środków z platformy KuCoin, przy czym niektórzy twierdzili, że ich aktywa są zablokowane od kilku miesięcy. Mimo przekazania wymaganych informacji, nie otrzymywali żadnych rezultatów od KuCoin.

Inny użytkownik relacjonował, że jego konto zostało zablokowane na dwa miesiące z powodu zarzutów o oszustwo, kradzież tokenów i ataki hakerskie, ale nie otrzymał szczegółowych informacji na ten temat.

Nie były to jednorazowe przypadki. Inni użytkownicy również skarżyli się na zamrożenie swoich środków przez KuCoin, nawet pomimo posiadania zweryfikowanego konta używanego przez lata.

To wywołało panikę w społeczności kryptowalutowej, z niektórych osób sugerujących, że działania KuCoin mogą być związane z procedurą KYC (Poznaj Swojego Klienta), podczas gdy inni zalecali inwestorom wycofanie swoich środków z platformy.

Reprezentanci KuCoin odpowiedzieli, że podejmują działania w celu rozwiązania zgłoszonych problemów na Reddit. Podkreślili, że wdrażają system kontroli ryzyka w celu zwiększenia bezpieczeństwa i współpracują z organami ścigania w celu ulepszenia praktyk.

Dodatkowo zaznaczyli, że z uwagi na dużą liczbę użytkowników (31 milionów na całym świecie), mogą wystąpić sporadyczne zakłócenia.

Eden Gao, globalna specjalistka ds. public relations i brandingu w KuCoin, podkreśliła, że platforma nie zamraża ani nie ogranicza kont użytkowników w zbyciu aktywów.

Dodaj opinię