bitbay gieldy 710x100

Problemów BitBaya ciąg dalszy

bitbay problemy fiat

Giełda kryptowalut BitBay podsumowała obecną sytuację związaną z wpłatami i wypłatami walut fiat za pomocą przelewów bankowych. Od ubiegłego poniedziałku dostępne są ponownie wpłaty w walutach fiat: PLN, EUR, USD i GBP, a w panelu giełdy zostały zamieszczone nowe numery rachunków wraz z nowymi tytułami wpłat. Niestety jednak występują opóźnienia w księgowaniu tych wpłat wynikłe z problemów po stronie operatora.

W związku z zaistniałymi komplikacjami opóźni się również uruchomienie wypłat, które jest planowane dopiero w przyszłym tygodniu.

Od ubiegłego poniedziałku dostępne są ponownie wpłaty w walutach fiat: PLN, EUR, USD i GBP. W panelu giełdy zostały zamieszczone nowe numery rachunków wraz z nowymi tytułami wpłat. Pamiętajcie, aby zlecając przelew dokładnie skopiować dane widoczne w zakładce.

Chcielibyśmy również przeprosić za występujące opóźnienia w księgowaniu wpłat. Operator nadal ma problemy techniczne w integracji z bankiem, co odbija się na ilości docierających do nas przelewów oraz dodatkowej pracy po naszej stronie. Mamy nadzieję, że operator sprosta zadaniu i w kolejnych dniach uda się wyeliminować opóźnienia i środki będą księgowane zgodnie z sesjami.

Ponieważ po stronie operatora trwają prace związane z rozwiązaniem problemów z wpłatami, nie otrzymaliśmy możliwości wykonania testów wypłat. Co więcej, biorąc pod uwagę problemy z wpłatami, będziemy chcieli dokładnie przetestować tę usługę przed udostępnieniem jej naszym użytkownikom. Na tę chwilę, planujemy uruchomienie wypłat PLN, EUR, USD i GBP w przyszłym tygodniu. Będziemy informować o postępie prac i przewidywanej dacie uruchomienia. Jednocześnie informujemy, że rozpoczęliśmy działania zmierzające do integracji nowego rozwiązania w zakresie przyjmowania wpłat i realizacji wypłat walut fiat. Usługa będzie realizowana za pośrednictwem dodatkowego operatora.

Przypominamy również, że nadal za darmo dostępne są:

  • wpłaty i wypłaty na poczcie,
  • wypłaty w bankomatach.

Dziękujemy za wszystkie miłe komentarze, wsparcie i wyrozumiałość.

BitBay

1 opinia o “Problemów BitBaya ciąg dalszy”

  1. Pingback: BitBay po raz kolejny zmienia operatora płatności – GIEŁDY KRYPTOWALUT

Dodaj opinię