bitbay gieldy 710x100

Prawdopodobny błąd przy naliczaniu prowizji partnerskiej na Bitmarkecie

Dostaliśmy od anonimowego użytkownika kopię maila jaką otrzymał od polskiej giełdy Bitmarket. Wynika z niego, że na giełdzie prawdopodobnie jest bug, który niektórym użytkownikom przyporządkowuje korzystniejszą  prowizję partnerską, niż wynika to z tradingu poleconych osób.

Dobry Wieczór.
Wydaje nam się, że nasz system wiele razy naliczył Panu prowizę partnerską o kilka rzędów wielkości większą niż powinien.
Przejrzeliśmy wszystkie wypłacone w systemie prowiizje partnerskie pod tym kątem za ostatni miesiąc wszystkich użytowników i zauważyliśmy jeszcze kilku użytowników, którym zdarzyła się podobna sytuacja (na podobną skalę, poza jednym wyjątkiem na dużo większą skalę), widocznie jest jakiś bug w sporadycznym znacznie korzystniejszym przyporządkowaniu prowizji partnerskiej dla klienta niż wynika z tradingu. Będziemy go szukali w celu wyeliminowania. Oczywiście najpierw sprawdzimy, czy te podejrzenia dla naliczeń dla Pana oraz dla kilku innych userów okazaly sie zgodne z prawdą.

Przez najbliższy czas prosimy o nie konsumowanie naliczanych prowizji partnerskich dla Pana przez nasz system do czasu usunięcia błędu.
Przepraszamy za niedogodności z tym związane.

Pozdrawiam,
Mariusz Sperczyński
Dyrektor Operacyjny

Dodaj opinię