bitbay gieldy 710x100

Platforma Binance P2P dodaje kolejne waluty fiat

Na platformie Binance P2P można od teraz kupować i sprzedawać kryptowaluty za Bangladeshi (BDT), koronę czeską (CZK) and Ghańskiego Cedi (GHS). Handel jest dostępny w parach z BTC, USDT, ETH, BNB i BUSD z zerowymi opłatami transakcyjnymi. Na platformie Binance P2P użytkownicy mogą zamieszczać ogłoszenia handlowe lub bezpośrednio handlować kryptowalutami za pomocą BDT, CZK i GHS z innymi użytkownikami lub zweryfikowanymi sprzedawcami.

Platforma Binance P2P to inicjatywa umożliwiająca wymianę kryptowalut na lokalne waluty fiat bezpośrednio pomiędzy użytkownikami bez pobierania dodatkowych prowizji. Dzięki Binance P2P użytkownik ma swobodę wyboru preferowanych kontrahentów oraz metod płatności za swoje transakcje.

Transakcje na Binance P2P są zabezpieczone usługą Escrow, która chroni zasoby kryptowalutowe użytkowników. Po opublikowaniu ogłoszenia, ilość krypto z ogłoszenia jest automatycznie rezerwowana w portfelu sprzedawcy. Oznacza to, że jeśli sprzedawca ucieknie z pieniędzmi i nie zwolni krypto lub zapomni o zwolnieniu krypto na czas, obsługa klienta Binance może zwolnić krypto z zarezerwowanych środków w portfelu sprzedawcy do portfela kupującego.

W tym momencie usługa Binance P2P wspiera około 50 lokalnych walut fiat, w tym polską złotówkę.

Dodaj opinię