bitbay gieldy 710x100

Paryska konferencja Binance Blockchain Week

Trzydniowa konferencja o najnowszych trendach w branży blockchain i kryptowalut organizowana przez Binance odbędzie się już w połowie września w Paryżu.

Znamienici prelegenci, wśród których znajdzie się oczywiście CEO Binance CZ, jak i inni specjaliści z tej platformy odpowiedzialni za NFT, BUSD czy regulacje prawne. W gronie przemawiających znajdą się także fundatorzy i przewodniczący innych projektów, między innymi Justin Sun, CEO Tron czy Jeremy Firster z ramienia Cardano Foundation.

Paryska konferencja będzie świetną okazją do posłuchania o najnowszych innowacjach ze świata Web3, jak i szansą na nawiązanie kontaktów biznesowych.

Aby dołączyć do konferencji należy kupić bilet, który obecnie kosztuje 700 euro. Zakupu można dokonać zarówno za pomocą waluty fiat, jak i kryptowalut. Przy płatności za pośrednictwem Binance Pay obowiązuje 10% zniżka.

Konferencja Binance i Ethereum Merge

Konferencja zbiegnie się w czasie z jednym z największych wydarzeń w świecie cyfrowych walut, a mianowicie Ethereum Merge. Zmiana konsensusu na Proof-of-stake jest ważnym krokiem na roadmapie Ethereum. Obecnie najbardziej prawdopodobnym terminem jest 13-15 września.

Giełda Binance przygotowała szczegółowe wskazówki jak przygotować się do tego wydarzenia, łącznie z możliwymi scenariuszami i zmianami na platformie.

binance gif

Dodaj opinię