bitbay gieldy 710x100

Oświadczenie prezesa Coinbe w sprawie niewypłacania środków

coinbe giełda

Prezes polskiej giełdy kryptowalut Coinbe wydał oświadczenie, w którym odnosi się do problemów związanych z niewypłacaniem środków. Użytkownicy Coinbe już od jakiegoś czasu sygnalizują swoje obawy związane z brakiem możliwości wypłacenia pieniędzy i problemami z supportem giełdy.

Obecny prezes Coinbe Darius Fryc uspokaja użytkowników giełdy, że „jest w posiadaniu kryptowalut wpłaconych na giełdę przez klientów, środki te są bezpieczne na portfelach kryptowalutowych giełdy, nie zostały wykorzystane w żaden inny sposób niż ten wskazany w Regulaminie serwisu”.

Problemy związane z wypłatami są spowodowane zmianą firmy IT obsługującej procesy techniczne na giełdzie. Jednocześnie prezes Coinbe informuje, że wszystkie oczekujące wypłaty zaczną być realizowane do końca bieżącego miesiąca.

oświadczenie coinbe

5 opinii o “Oświadczenie prezesa Coinbe w sprawie niewypłacania środków”

  1. Posiadam bitcoiny na portfelu bitcan.pl do dzisiaj nie mogę wypłacić środków. Czy ktoś może wie jak się sprawy mają i czy jest w ogóle szansa na cokolwiek liczyć?

    Odpowiedz
  2. Pingback: Giełda Coinbe wpisana na listę ostrzeżeń KNF – GIEŁDY KRYPTOWALUT
    • I dalej nic można się już pożegnać, może pozew i zabezpieczenie tego co jeszcze zostało na giełdzie byłoby rozwiązaniem, ale na to trzeba czasu i znów pieniędzy

Dodaj opinię