bitbay gieldy 710x100

OmiseGO i Golem dostępne na BitBay

bitbay omisego golem

Giełda kryptowalut BitBay dodała do swojej oferty dwie kryptowaluty: OmiseGO (OMG) oraz Golem (GNT). Kryptowaluty dostępne są w parach z BTC, USD, EUR i PLN.

OmiseGO (OMG)

OmiseGO to platforma finansowa, umożliwiająca przesyłanie, otrzymywanie i dokonywanie płatności zarówno w walutach tradycyjnych jak i kryptowalutach. Firma Omise rozwijająca projekt OmiseGO, od 2013 r. działa na rynku azjatyckim, umożliwiając przesyłanie środków lokalnie i pomiędzy granicami, bez posiadania rachunku bankowego.


Golem (GNT)

Golem to globalny, zdecentralizowany superkomputer o otwartym kodzie źródłowym, do którego każdy może uzyskać dostęp. Składa się z połączonej mocy komputerów użytkowników, od komputerów PC do całych centrów danych. Golem jest w stanie obliczać różnorodne zadania, od renderowania CGI, poprzez uczenie maszynowe, aż po obliczenia naukowe. Ograniczenia Golema określa tylko kreatywność społeczności programistów. Golem tworzy zdecentralizowaną ekonomię udostępniania mocy obliczeniowej i dostarcza programistom oprogramowania elastyczne, niezawodne i tanie źródło mocy obliczeniowej.

Dodaj opinię