bitbay gieldy 710x100

Nowy szef Binance na Europę Środkowo-Wschodnią oraz Azję Środkową

Binance, globalny lider w ekosystemie blockchain i platformie kryptowalutowej, mianował Kyryła Khomiakova na stanowisko Regionalnego Szefa ds. Europy Środkowo-Wschodniej (w tym Polski) i Azji Środkowej. Kyrylo będzie nadzorować działania zespołów w tych regionach, skupiając się na rozwoju firmy, programach edukacyjnych, rozszerzaniu możliwości handlu fiat i usprawnianiu doświadczeń użytkowników.

Kyrylo Khomiakov będzie również odpowiedzialny za wdrożenie strategii marketingowej Binance oraz budowanie konstruktywnych relacji z organami rządowymi i instytucjami publicznymi na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej i Azji Środkowej.

Kyrylo Khomiakov dołączył do zespołu Binance w styczniu 2022 roku, początkowo kierując działaniami firmy na rynku ukraińskim. W ciągu roku udowodnił swoje umiejętności, skutecznie rozwijając obecność Binance na tym rynku, wdrażając globalne strategie marketingowe i nawiązując silne relacje z instytucjami rządowymi i publicznymi. Jego sukcesy i zdobycz wiedzy zaowocowały rozszerzeniem jego zakresu odpowiedzialności na cały region Europy Środkowo-Wschodniej i teraz obejmuje zarządzanie rozwojem w 14 krajach zarówno w regionie CEE, jak i Azji Środkowej.

Binance to czołowy gracz w globalnym ekosystemie blockchain, oferujący największą na świecie giełdę kryptowalutową pod względem obrotu. Platforma Binance, obsługująca miliony użytkowników, zapewnia dostęp do handlu kryptowalutami, materiałów edukacyjnych oraz profesjonalnych danych i analiz rynkowych. Binance jest również aktywny w działaniach charytatywnych i inwestuje w rozwijanie rozwiązań zdecentralizowanych oraz infrastruktury.

Dodaj opinię