bitbay gieldy 710x100

Nowy program lojalnościowy dla aktywnych traderów na giełdzie EXMO

Cashback_exmo

Od 1 maja 2018 r. giełda kryptowalut EXMO wdrożyła nowy program lojalnościowy o nazwie Cashback. Giełda oferuje nawet do 70 % zwrotu miesięcznej prowizji za dokonywane transakcje (kupno lub sprzedaż kryptowalut).

Program lojalnościowy Cashback polega na zwrocie części prowizji pobieranej od handlowca za transakcje przeprowadzone na giełdzie. W odróżnieniu od innych giełd, na EXMO istnieje możliwość indywidualnego zarządzania stopą zwrotu, która znajduje się w przedziale od 10 do 70 % wysokości prowizji.

Nie każda giełda kryptowalut zapewnia swoim użytkownikom funkcję Cashback. Jestem przekonany, iż tylko giełda z stabilną pozycją na rynku jest w stanie coś takiego zaoferować, – mówi Ivan Petukhovski, współzałożyciel giełdy EXMO.

Program Cashback wyróżnia się przede wszystkim:

  • Ograniczeniem ryzyka walutowego – zwrot opłat odbywa się w tej samej walucie, w której została przeprowadzona transakcja.

  • Stopa zwrotu prowizji naliczana jest codziennie.

  • Elastyczną stopą procentowa zwracanych opłat, która zależy od miesięcznych obrotów na koncie.

  • Zwrotem do 70 % opłat pobieranych z tytułu transakcji

Każdy użytkownik giełdy EXMO będzie miał możliwość indywidualnego zarządzania stopą zwrotu w zależności od wysokości wykonywanych transakcji.

Ivan Petukhovski podkreśla również:

– W warunkach ogromnej zmienności rynku kryptowalut, Cashback może okazać się naprawdę rewolucyjnym rozwiązaniem dla aktywnych handlowców. Dzięki temu, że zwrot opłat odbywa się w tej samej walucie, co zrealizowana transakcja z uwzględnieniem codziennych obrotów na koncie użytkownika, nasz nowy program pozwala maksymalnie ograniczyć ryzyko walutowe.

Warto wiedzieć, że w zależności od typu dokonywanej transakcji wszystkie stawki Cashback podzielone są na Taker i Maker: dla zleceń wykonanych i rynkowych stosuje się stawka Taker; dla oczekujących zleceń – Maker.

Więcej informacji na temat Cashback można uzyskać, klikając w zakładkę „Cashback” na stronie EXMO. Aktualne informacje dotyczące istotnych zmian zachodzących na Giełdzie można znaleźć na oficjalnej stronie EXMO, jak również na pośrednictwem Telegrama, Facebooka, oraz Twittera.

EXMO posiada także swój kanał na Youtube z mnóstwem przydatnych informacji na temat kryptowalut oraz handlu cyfrowym złotem.

Informacja o EXMO:

Obecnie prawie 1 mln. giełdowych graczy na całym świecie korzysta z EXMO. Według oficjalnego rankingu bitcoinity.org, giełda znajduje się na 10 miejscu wśród światowych giełd Bitcoin względem wielkości. Została ona także wyróżniona przez polski portal kryptomag.pl jako jedna z najlepszych giełd 2017 roku.

Warto przypomnieć, iż w ostatnich miesiącach na platformie pojawiła się opcja zasilania konta bez konieczności dokonania weryfikacji za pośrednictwem kart Visa lub MasterCard oraz międzynarodowego systemu płatniczego Skrill.

1 opinia o “Nowy program lojalnościowy dla aktywnych traderów na giełdzie EXMO”

Dodaj opinię