bitbay gieldy 710x100

Nowy komunikat na stronie giełdy Bitcurex

Giełda Bitcurex zamieściła dzisiaj nowy komunikat, z którego wynika że 3 listopada będzie kolejny nowy komunikat. Niestety nie wróży to niczego dobrego, patrząc na historię upadających giełd, kiedy komunikaty na ich stronach zaczęły się mnożyć na potęgę to przeważnie kończyło się to zamknięciem giełdy i utratą zgromadzonych tam środków przez klientów serwisu. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie inaczej.

Zdanie dopisane na samym dole mówiące o tym, że będzie udostępniony formularz dla użytkowników wyrażających chęć pozostawienia swoich środków do czasu ponownego uruchomienia giełdy można by potraktować jako żart, gdyby dziś był 1 kwietnia ale niestety dziś jest 1 listopada i ciężko wydedukować co autor powyższego zdania miał na myśli. Dlatego nie będziemy się silić na to i poczekamy do czwartku na kolejny komunikat giełdy.

W dniu 3.11.2016 serwis bitcurex.com opublikuje informacje odnośnie procedury i terminie zwrotu środków dla użytkowników, którzy przesłali pocztą elektroniczną formularze rezygnacji wraz z wymaganymi załącznikami.

Informujemy, iż zwrot środków będzie dokonywany tylko po wysłaniu formularza rezygnacji.

adres e-mail: kontakt@digital-future.it

lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres:

Digital Future Sp. z o.o. Sp. K

ul. Sienkiewicza 85/87, piętro XI lok. 8

90-057, Łódź

Udostępniony będzie również formularz dla użytkowników, wyrażających chęć pozostawienia swoich środków do czasu ponownego uruchomienia serwisu.

Dodaj opinię