bitbay gieldy 710x100

Nowości na Poloniexie: Basic Attention Token i Loom Network

duze bat i loom poloniex

Giełda Poloniex wprowadza handel kolejnymi kryptowalutami: Basic Attention Token (BAT) i Loom Network (LOOM). Handel w parach z USDT, BTC i ETH zostanie otworzony jutro (22 sierpnia) o godz. 18:00.

Basic Attention Token (BAT)

Basic Attention Token i przeglądarka Brave tworzą infrastrukturę dla zdecentralizowanych rynków reklamowych. BAT ma na celu usunięcie pośredników z reklam, umożliwiając ekosystem, w którym wydawcy i reklamodawcy mogą łączyć się z docelowymi targetami demograficznymi w bardziej wydajny i przejrzysty sposób, a użytkownicy końcowi mają większą kontrolę nad swoją prywatnością i danymi.

Loom (LOOM)

Loom Network stara się zwiększyć skalowalność i użyteczność w Ethereum, umożliwiając programistom wdrażanie wyspecjalizowanych łańcuchów pomocniczych (zwanych „DAppChains”), które umożliwiają uruchamianie aplikacji na dużą skalę. Bazując na Loom DAppChains, programiści mogą wykorzystywać alternatywne algorytmy konsensusu i zestawy reguł, aby osiągnąć większą wydajność niż to, co jest tradycyjnie możliwe w samym Ethereum.

Dodaj opinię