bitbay gieldy 710x100

Nowości na KuCoin: SNC, ITC, JNT, PLAY, WAX

tło kucoin logo

Na giełdzie KuCoin w tym tygodniu pojawiło się pięć nowych kryptowalut: SunContracts (SNC), IoT Chain (ITC), Jibrel Network (JNT), HEROcoin (PLAY) oraz WAX (WAX). Wszystkie waluty dostępne są w parach z BTC i ETH.

sncSunContracts (SNC)

Miejsce w rankingu: 317
Kapitalizacja: 22 886 310$
Cena: 0,199237 $

Platforma SunContract umożliwia osobom fizycznym, z naciskiem na właścicieli domów, na swobodny zakup, sprzedaż lub obrót energią elektryczną. Zamiast być hamowanym przez naturalny monopol tradycyjnych dystrybutorów prądu, możesz bezpośrednio wymieniać energię elektryczną z dowolną osobą na świecie.


itcIoT Chain (ITC)

Miejsce w rankingu: 150
Kapitalizacja: 82 982 426 $
Cena: 2,17 $

ITC ma na celu rozwiązanie poważnych problemów bezpieczeństwa obecnego IoT. ITC stosuje kombinację różnych systemów szyfrowania dzięki czemu może chronić urządzenia użytkowników przed atakami hakerów, zapewniając ich kontrolę, a także bronić bezpieczeństwa użytkowników i ich urządzeń pod względem bezpieczeństwa danych i prywatności.


jntJibrel Network (JNT)

Miejsce w rankingu: 173
Kapitalizacja: 69 389 250 $
Cena: 0,462595 $

Sieć Jibrel udostępnia waluty, akcje, towary oraz inne aktywa i instrumenty finansowe jako standardowe tokeny ERC-20 w blockchainie Ethereum.


herocoinHEROcoin (PLAY)

Miejsce w rankingu: 466
Kapitalizacja: 9 754 087 $
Cena: 0,081928 $

HERO radykalnie zmienia dzisiejszy scentralizowany system zakładów online. Token umożliwia dołączanie lub tworzenie gier na blockchainie Ethereum. Projekt HERO wymusza aktywne i pasywne strumienie dochodów dla wszystkich uczestników ekosystemu. Ten przejrzysty i zdecentralizowany sposób obstawiania łamie tradycyjny paradygmat “the house always wins”.


wax

WAX (WAX)

Miejsce w rankingu: 95
Kapitalizacja: 173 757 108 $
Cena: 0,352481 $

WAX to zdecentralizowana platforma, która pozwala każdemu zarządzać w pełni funkcjonującym wirtualnym rynkiem bez inwestycji w bezpieczeństwo, infrastrukturę lub przetwarzanie płatności. Opracowany przez założycieli OPSkins, wiodącego na świecie rynku internetowych zasobów gier wideo, WAX ma służyć ponad 400 milionom graczy online, którzy już zbierają, kupują i sprzedają przedmioty w grze.

2 opinie o “Nowości na KuCoin: SNC, ITC, JNT, PLAY, WAX”

  1. SunContract to ukryta perła. Za kilka tygodni rusza platforma umożliwiajaca obrót energia w systemie P2P co jest światową rewolucją! Projekt ma pełne poparcie rządu Słowenii gdzie następuje launch projektu, w nadchodzących miesiącach team planuje wystartować w kolejnych państwach EU. Market cap to tylko 22 miliony usd oraz max supply 122 miliony tokenow SNC, co jest bardzo atrakcyjnym kąskiem dla inwestorów. Za kilka dni team rozpocznie globalny marketing, który sprawi, że świat dowie się o SunContract. Rok 2018 zapowiada się niesamowicie obiecująco dla tego projektu.

    Odpowiedz
    • Znam SNC. Pod koniec 2017 zastanawiałem się inwestycją w SNC lub POWR. Miałem oba w portfolio. Po analizie wychodzi, że SNC ma realniejsze założenia. POWR co prawda bardziej rozreklamowany ale “Słoneczko ze Słowenii” szybciej przyjmie się na rynku europejskim. Wyprzedałem POWR i wrzuciłem wszystko w SNC. Dziwię się tylko, że tak długo czekali z KuCoin. Z alt coinów SNC jest jednym z moich ulubionych. Już pokazał, że ma potencjał a wszystko przed nim. Do końca marca ruszają z działająca platformą i wtedy ładnie pójdzie w górę.

Dodaj opinię