bitbay gieldy 710x100

Nowości na KuCoin: Havven oraz Electrify.Asia

tło kucoin logo

Giełda kryptowalut KuCoin dodała dwie nowe kryptowaluty w ubiegłym tygodniu: Havven (HAV) oraz Electrify.Asia (ELEC), obie dostępne w parach z BTC i ETH.

Havven (HAV)

Havven to zdecentralizowana sieć płatnicza zaprojektowana w celu umożliwienia codziennych zakupów przy pomocy kryptowalut. Sieć wykorzystuje system dual token, aby zmniejszyć zmienność cen. Opłaty z transakcji w ramach systemu służą do zabezpieczenia sieci. Sieć jest zabezpieczona poprzez blockchain, umożliwiający utworzenie nowych stablecoinów wspieranych przez aktywa. Każda transakcja generuje opłaty, które są wypłacane posiadaczom żetonów HAV. Wraz ze wzrostem wielkości transakcji wzrasta wartość platformy, a aktywni uczestnicy są nagradzani zwiększonymi opłatami transakcyjnymi.


Electrify.Asia (ELEC)

ELECTRIFY jest pierwszym detalicznym rynkiem energii elektrycznej w południowo-wschodniej Azji, który zapewnia przejrzystość i bezpieczeństwo w zużyciu energii. Z GMV powyżej 5 milionów SGD do chwili obecnej, ELECTRIFY od marca 2017 r. zrealizowało ponad 30 GWh energii elektrycznej dla klientów komercyjnych i przemysłowych.

 

Dodaj opinię