bitbay gieldy 710x100

Nowości na Kucoin: CAPP, BPT, SPF, Poly, MEE, MWAT, HKN, COV, DTA

tło kucoin logo

Giełda Kucoin od ubiegłej niedzieli dodała aż dziewięć nowych kryptowalut na swoją platformę. Wszystkie tokeny dostępne są w parach z BTC i ETH.

capp logo

Cappasity (CAPP)

Miejsce w rankingu CoinMarketCap: 237
Kapitalizacja: 47 116 873 $
Cena: 0,143161 $

Cappasity opracowuje pierwszą zdecentralizowaną globalną platformę 3D. Platforma sprawia, że ​​generowanie i dystrybucja treści AR/VR/3D jest łatwe, szybkie i dostępne zarówno dla firm, jak i zwykłych użytkowników, ponieważ zapewnia uczestnikom wygodne środowisko i wszystkie narzędzia niezbędne do owocnej interakcji. Platforma zapewnia zdecentralizowaną pamięć praw autorskich i jest zasilana tokenem (CAPP) – kryptowalutą wykorzystywaną do zakupów treści i usług za pośrednictwem ekosystemu.


blockport logoBlockport (BPT)

Miejsce w rankingu CoinMarketCap: 314
Kapitalizacja: 27 571 605 $
Cena: 0,551468 $

Blockport jest zdecentralizowaną platformą transakcyjną przeznaczoną zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych handlowców. W przypadku korzystania z platformy Blockport nie jest wymagana żadna wiedza na temat handlu lub doświadczenia z kryptowalutami.


sportyco logoSportyCo (SPF) 

Miejsce w rankingu CoinMarketCap: 314
Kapitalizacja: 14 887 603$
Cena: 0,292303 $

Platforma SportyCo oparta na blockchainie zapewnia najlepszy, najbezpieczniejszy i najbardziej przejrzysty mechanizm finansowania społecznościowego. Każda kampania crowdfundingowa na platformie SportyCo zostanie wymieniona w tokenach SPF. Tokeny SPF będą również wykorzystywane do zakupu dodatkowych usług, które SportyCo dostarczy sportowcom, klubom sportowym, inwestorom i innym uczestnikom ekosystemu.


Polymath (Poly)

Miejsce w rankingu CoinMarketCap: 76
Kapitalizacja: 294 151 540 $
Cena: 1,23 $

Platforma Polymath otwiera blockchain na zgodne z prawem oferty papierów wartościowych z siecią usług zaprojektowanych w celu obniżenia powiązanych kosztów transakcji.


coinmeet logoCoinMeet (MEE) 

Miejsce w rankingu CoinMarketCap: 373
Kapitalizacja: 19 160 381 $
Cena: 0,098294 $

CoinMeet stosuje innowacyjną technologię „cross-chain adaptor”. Umożliwia on użytkownikowi bezpłatną wymienialność wielu zasobów cyfrowych za pośrednictwem określonego adresu konta CoinMeet.


red-mwatRestart Energy (MWAT)

Miejsce w rankingu CoinMarketCap: 1234
Kapitalizacja: ??? $
Cena: 0,059550 $

The Restart Energy Democracy Platform (RED-P) jest ucieleśnieniem wizji dynamicznego, zrównoważonego świata, w którym niedrogie źródła energii są tworzone i konsumowane przez każdego i wszędzie. Dzięki RED-P dzisiejsze zamknięte rynki energii staną się jutrzejszymi otwartymi i dynamicznymi giełdami energii P2P.


covestingCovesting (COV)

Miejsce w rankingu CoinMarketCap: 378
Kapitalizacja: 18 985 800 $
Cena: 0,018986 $

Platforma Covesting pozwala użytkownikom automatycznie kopiować transakcje wykonywane przez odnoszących sukcesy handlowców kryptowalut. Inwestorzy osiągają takie same zyski, jak profesjonalni traderzy kryptowalut. Inwestorzy, którzy umożliwiają innym kopiowanie swoich transakcji są nagradzani 18% prowizją z opłat.


hackenHacken (HKN)

Miejsce w rankingu CoinMarketCap: 396
Kapitalizacja: 17 077 387 $
Cena: 4,46 $

Hacken Ecosystem jest organizacją biznesową prowadzoną przez społeczność, stworzoną w celu ożywienia relacji między społecznościami blockchain i cyberbezpieczeństwa, promowania etyki hakerskiej i zachęcania do legalnych badań sieci komputerowych i oprogramowania. Ekosystem Hacken pozwoli klientom uzyskać wysokiej jakości usługi testowania i oceny słabych punktów dla ich produktów.


dataDATA (DTA)

Miejsce w rankingu CoinMarketCap: 1179
Kapitalizacja: ??? $
Cena: 0,027518 $

Projekt DATA jest zdecentralizowaną platformą opartą na sztucznej inteligencji przeznaczoną dla usprawnienia przemysłu reklamowego.

Dodaj opinię