bitbay gieldy 710x100

Nowości na Kucoin: Alphacat, Centra oraz Pareto

kucoin nowe waluty

W tym tygodniu zagraniczna giełda kryptowalut Kucoin dodała kilka nowości na swoją platformę: Pareto (PARETO) i Centra (CTR) w parach z BTC i ETH oraz Alphacat (ACAT) w parach z BTC, ETH oraz NEO.

Pareto Network jest pierwszym rynkiem danych finansowych typu peer to peer. Łączy dostawców informacji finansowych w przestrzeni kryptowalutowej z inwestorami, zapewniając przewidywania dotyczące nieefektywności i możliwości rynkowych. Twórcy treści mogą zarabiać, udostępniając informacje finansowe, z których korzystają osoby w sieci. Gdy inwestorzy rekompensują twórców treści, ich ranking rośnie, co daje im szybszy dostęp do bardziej przydatnych informacji w przyszłości.

Pareto Network (PARETO) znajduje się obecnie na 491 miejscu w rankingu CoinMarketCap z kapitalizacją prawie 7 mln $ i ceną 0,03 $.

Centra dąży do wypełnienia luki między kryptowalutami a walutami fiducjarnymi i sprawia, że ​​kupowanie za pomocą szeregu kryptowalut jest tak łatwo dostępne jak płacenie kartą kredytową. Podstawą ich ekosystemu jest inteligentny portfel do przechowywania wielu kryptowalut oraz karta, która pozwala wydawać te kryptowaluty w dowolnym miejscu na świecie, w którym akceptowana jest MasterCard.

Centra jest notowana na 197 pozycji w rankingu pod względem kapitalizacji z market cap wynoszącym ponad 52 mln $ i ceną jednostkową 0,76 $.

Alphacat to pierwszy na świecie rynek doradców-robotów, koncentrujący się na kryptowalutach.
· Jest to także pierwsza na świecie platforma oferująca różne roboty handlujące stworzone na bazie sztucznej inteligencji, aby użytkownicy mogli oferować usługi doradców inwestycyjnych.
· Celem Alphacat jest ułatwienie przeciętnemu człowiekowi inwestowania, żeby stało się tak łatwe jak kupowanie butelki Coli i uzyskanie przy tym dobrej wydajności inwestycyjnej.

Dodaj opinię