bitbay gieldy 710x100

Nowości na KuCoin: Aeron, SophiaTX, LOOM, ETN, DEB

tło kucoin logo

Na KuCoin w ostatnim tygodniu przybyło pięć nowych kryptowalut: Aeron (ARN), SophiaTX (SPHTX), Loom Network (LOOM), Electroneum (ETN), Debitum Network (DEB). Wszystkie kryptowaluty dostępne są w parach z BTC i ETH.

Aeron (ARN)

Aeron jest nowym standardem bezpieczeństwa lotniczego opartym na blockchain. Jak to działa: w przypadku niedopasowania danych między jakimkolwiek źródłem, Aeron a ATC, pilotem lub operatorem, władze lotnicze mogą szybko wykryć i wyeliminować problem. Władze lotnicze mogą również wykryć każdego pilota pracującego z nieważną licencją.


SophiaTX (SPHTX)

SophiaTX jest dostosowana do rozszerzania tradycyjnych aplikacji, takich jak ERP, CRM i wiele innych, z solidnymi, współpracującymi i zdecentralizowanymi funkcjami blockchain. Jest to oprogramowanie open source i zawiera interfejsy API do integracji z SAP i innymi aplikacjami korporacyjnymi. Platforma i rynek Blockchain integruje wiodące aplikacje biznesowe obejmujące główne systemy ERP, CRM i SCM w jedno wspólne środowisko.


Loom Network (LOOM)

Loom Network jest platformą blockchain nowej generacji dla dużych gier online i aplikacji społecznościowych.


Electroneum (ETN)

Electroneum to zupełnie nowa technologia, która ma na celu wprowadzenie masowej adopcji kryptowalut za pomocą innowacyjnej mobilnej koparki. Electroneum ma 1 mln zarejestrowanych użytkowników i dzięki podpisanym partnerstwom z globalnymi operatorami mobilnymi ma dostęp do 130 milionów użytkowników mobilnych na całym świecie.


Debitum Network (DEB)

Sieć Debitum ma na celu zjednoczenie pożyczkobiorców i tych, którzy pomagają im ubiegać się o pożyczkę: inwestorów (kredytodawców), osoby oceniające ryzyko, osoby zatwierdzające dokumenty, ubezpieczyciele itp. Firmy lub indywidualni profesjonaliści, którzy pracują w alternatywnej przestrzeni finansowej, mogą łączyć się z siecią za darmo i natychmiast uruchamiać transakcje transgraniczne.

 

Dodaj opinię